Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E-book Reader ?

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

Ya 3G'li çok süper, 3G'si world wide beleş olduğu için ama şöyle bir olay var, video oynatılamayan, dokunmatik olmayan bir ekranda çok da keyifli değil webde gezmek.

Ha ben mesela otobüste gidip gelirken wi-fi'den falan nete giriyordum okula gidip gelirken, iş görüyordu ama 5800'dan iphone'a terfi edince bir daha kindle'ın browser'ını açma gereği bile duymadım.

Özetle iyi bir browser'a sahip bir cep telefonun varsa 3-5 kırpmak için 3G'siz alabilirsin. Ama aradaki küçük fark farketmez dersen GOGO 3G
Sosyal ağlarda paylaş

ben amazon.co.uk ya kayıtlıydım ingilizce kitaplara,dergilere vs ulaşmak adına,şimdi almanca almak istediğim bir kaç kitap dergi vs var bunun için amazon.de geçmek istediğimde co.ukta olan tüm subscriptionlar vs iptal olcak dedi.
çok saçma değil mi tek dilli kullanılabilecek şekilde mi dizayn edilmiş yani tüm bu amazon olayı?
Sosyal ağlarda paylaş

Kindle almayı düşünüyorum ama kafama takılan bir kaç konu var,

1) 3G çalışıyor mu?
2) Aleti direk amazon.com'dan Türkiye'ye shipletebiliyor muyuz alternatif bir yöntemle(hediye falan yazdırıp)?
3) Amazon'dan amerika adresli hesap açarken vpn kullanmalı mıyım ve türkiye kredi kartını kullanabilir miyim?
Sosyal ağlarda paylaş

Thiras said:

Kindle almayı düşünüyorum ama kafama takılan bir kaç konu var,

1) 3G çalışıyor mu?
2) Aleti direk amazon.com'dan Türkiye'ye shipletebiliyor muyuz alternatif bir yöntemle(hediye falan yazdırıp)?
3) Amazon'dan amerika adresli hesap açarken vpn kullanmalı mıyım ve türkiye kredi kartını kullanabilir miyim?

1)3g çalışıyor. (Browserından çok bir şey bekleme)
2)amazon.com Türkiye'ye göndermiyor diye biliyorum. Sanırım insanlar sahibinden.com üzerinden satın alıyor.
3) Amazon üzerinden hesap açıp kindle ile eşleştiriyorsun. Hesaba ulaştığın ülkenin bir önemi yok. Kitap vs. satın alabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...