Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.3 Death Knight Dps Sorunsalı

scorch

Öne çıkan mesajlar

herseyi anlıyorum bir sunu cözemedim :

dmg meterde fln birinci olabiliorum raid sonunda toplam dps 7k~ civarı dolanıo 8k ya cıktığı da oluo ama 6k nın altına inmio
herşey güzel... amaaa EJ ye bir giriorum abi..

20.000 vurdum! 38k dps yaptım! fln diyen tipler dolu hani atma şaban din kardeşiyiz diyen bi kişi bile yok? ben nerde yanlış yapıorum yada biz guildcemi yetemiyoruz?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Valthic bazı itemler ve statsları gözükmüyor ICC itemlerinin bazılarında sorun var sanırım 1900 str gözüküo ama 2300 unbuffed vs...

sadece merak ediyorum nası oluo o dedikleri olaylar? 10-12kdan yukarı göremiorum ben scourge strike la? cofficentlerini de ekledim ss ile hani orda bile dio blizz avg crit 4.4k vs 5k da shadow vursa 9.5k oluo işte nerde geriye kalan 11k?

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
3 aydır kapalı olan hesabımı açtırdım. 4k gs olan bir DK var. Blood kalmış fakat perişan dps yapıyorum. Gear bu haldeyken unholy olup, gear iyiye dönüncemi blood olmak lazım ? Bloodun aoe dps sadece blood boıl ıse acaıp zayıf geldı bana. Gem / enchant, stats öncelıkleri, sıngle / aoe dps rotasyon gibi şeyleri bana önerebilirmisiniz ? Talentda olur. Yada bunları yazan bir site. Tesekkurler.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hakikaten kafayı yedım yani. blood oynuyordum. arkadaşların hadi pvp yapalım takılalım edelim falan filan baskıları üzerine gittim UH ye döndüm. herşey güzel glyphler falanlar filanlar. drdamage addonunu kullanıyorum. maxcrit özelligini falan actım böyel egolarımı tatmin ediyim haha 20 k 25k falan görüyorum hesabı kendı popomu kaldırıyorum. arkadaş UH ye döndüm. logout oldum addonu açtım bir oyuan girdim. herşey aynı gem falan değiştirmedim herşeyim sabit. maxcrit 4k yazıyor şu anda scourge striketa. hayır böyle bi sacmalık olabilirmi? dicem ki gem blooda göreydi falandı filandı. abi gem blooda göre falan olamazki öyle bi durum yok yani. napıcam ben nası azdırıcam bu charı. yokmu böyle kral UH oynayan bi arkadaşımız şurda?
Sosyal ağlarda paylaş

pvpde UH çok yetersiz artık. scourge strike dmgı 2 kez azalıyordu resilence ile, düzeldi mi bilmiyorum. shadow kısmının da physical kısmına bağlı olması yüzünden 20k+ armorlu adamlara vururken Noodle Strike'a dönüşüyor kendisi. adam gibi bufflanana kadar unholyden pvpde birşey beklemeyin derim. pvede hala en iyi spec.
Sosyal ağlarda paylaş

abi pve de nasıl en iyi spec onu bi anlasam. dummy ye vuruyorum maxdps.com da yazan rotun aynısını yapıyorum. herşeyim aynı. 4k maxcrit diyo abi yokmu bana bunu anlatabilicek birisi. şunu şunu yap diyin ya.

armory

buyrun buda armory. şu yanlış şu dogru. şunu değiştir şunu yap falan tarzında direktiflerinizi bekliyore.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk olarak, 153 hit fazlan var. onun dışında 17/0/54ün pve specin olduğunu varsayarak, glyph of plague strike yerine icy touch kullan. 4 parça T9 varsa onları kullan, iyice min max ederim diyorsan dark conviction'ı 3/5 yapıp necrosis fulle. rotation da PS IT BS BS SS - SS BS BS SS. o gearla rahat bi 7k+ yapman lazım tank n spank bosslarda
Sosyal ağlarda paylaş

Phlox said:

pvpde UH çok yetersiz artık. scourge strike dmgı 2 kez azalıyordu resilence ile, düzeldi mi bilmiyorum. shadow kısmının da physical kısmına bağlı olması yüzünden 20k+ armorlu adamlara vururken Noodle Strike'a dönüşüyor kendisi. adam gibi bufflanana kadar unholyden pvpde birşey beklemeyin derim. pvede hala en iyi spec.
düzeltildi o 2 kere. şuan gayet normal vuruyor gene shadow kısmı direk vuruyor artık
Sosyal ağlarda paylaş

ilk olarak frost badgelerle gidip o random itemları almak yerine 2x t10 alman gerekirdi bence. 2xt10 bonusu ile reaping speci gayet güzel oluyor pve dps için.
onun dışında bir şey yok gibi :O

talentlerin şu : http://www.wowhead.com/?talent#jfVMVZZfM0Ixcdg0zx0uIqo:LsbMmV

rotation'un da şu : PS – IT – BS – SS – BS – DC – HoW
SS – BS – SS – BS – DC – DC– (DC)

daha fazla yapabileceğin bişey yok hiti azaltıp biraz expertise artırıp yeni silah almak dışında.

benim gear da vasat karakterde 25 gün öncesine kadar 232 üzeri pvp itemi yoktu anca bu kadar toplayabildim :

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dunemaul&cn=Vampen

talentler de var orda. rotation'um da : PS – IT – BS – BS – SS – DC – HoW - SS – DC – SS – SS – DC – (DC)

dummyde 6k yapıyorum boss fight'a göre 7.5k ya kadar gidiyo ama yetersiz hala. 10k yapan var ama tabi gear full264 + shadow's edge. gear balance ne bileyim bi stat'ı artırıp diger statı gemle artırma falan hak getire olmuş oyun, blizzard bakıyo ah ye, en çok satılan gem neyse onu yeni sete koyup geçiyo. o yüzden 264 itemları toplarsan yaparsın heralde 9-10k
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

abi pve de nasıl en iyi spec onu bi anlasam. dummy ye vuruyorum maxdps.com da yazan rotun aynısını yapıyorum. herşeyim aynı. 4k maxcrit diyo abi yokmu bana bunu anlatabilicek birisi. şunu şunu yap diyin ya.

armory

buyrun buda armory. şu yanlış şu dogru. şunu değiştir şunu yap falan tarzında direktiflerinizi bekliyore.

DK değilimde maxdps.com daki rotasyonların mage için çok hatalı olduğunu biliyorum. güvenme pek bence
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Initial: IT – PS – Pestilence – DnD – DC – HoW
SS – BS – BB – SS – DC – DC
SS – Pestilence – DnD – DC – HoW

hadi initial'ı Glyph of disease ile atladık desek bu ne piskopat bi rotation...
blood'ın yanında efsane bi DPS farkı oldu ama encounterlardan bişi anlamıyom faceroll yapmaktan :P
Sosyal ağlarda paylaş

dk rotasyonu her türlü kasıyor. ben tank olmaktan sıkıldım yeter 5 senedir diyip, rahat rahat arkada takılayım dps yaparım sorumlulugum azalsın dedim hiç tank gear almadım. unholy dk odum hayattan sogudum.
zaten hiç bir fight yok ki (saurfang hariç, onda da 2 add'e chains of ice atıyosun zaten) rahat rahat rotasyon yapabilesin.
yok kaç yok gel , yok add'e git, bossun peşinden koş. dbm uyarılarını takip et vs derken o rotasyon insanı kasım kasım kasıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...