Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyungezer vs. Level

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

paradox oyunu patide oynamamaya yemin ettim :(
bir turlu duzenli oyun cikaramiyoruz
ne guzel sovyetleri almistim, adolfla unholy alliance yapip turtle takilan sam amcayi bunaltma planlarim vardi yalan oldu :(

Oyun boyunca sabun muhabbeti cevirip 3üncü Führer'e laf atıyodun ama :) Yani 10 dakika boyunca oynamaya çalıştığımız oyunda eheh.

Valla Viktorcum ne yalan söyliym eğer öyle hayallerin vardıysa Rommel, Guderian ve Von Rundsted biraderler 9'luk SP-ART tank ordularıyla seni hüsrana uğratma planlarındaydılar :) Fuel'im 90K'ya falan vurunca "aa bunlar da nereden çıktı" şeklinde arkadan vurma planlarım vardı hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Gaap said:

gameshow iyiydi güzeldide amatördü. kabullenin şunu artık.

evet... aksini iddia eden var mıydı zaten??

bilmiyom bi aralar okuyodum oyun dergilerini Level'ı hiç bi zaman sevemedim. PC Gamer, sanki bir sözlük programına İngilizce metni kopyala yapıştır yapıp "ÇEVİR" tuşuna basmışsın gibi bi tad bırakıyordu okuyunca. OGZ'yle falan tanışma fırsatım olmadı. Gameshow'u mavra için alıyordum ki yeterliydi, zaten bi oyun alacağım zaman netten kim kaç puan vermiş genel oyuncu kitlesi ne diyor vs... bulması çok kolay. Hem de üzerine 2 saçma sapan derginin biri Assassin Creed II demosu vermiş diye diğeri oyuna düşük puan vermiş gibi gerizekalı muhabbetlere hiç bulaşmıyorsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Venator said:

Viktor said:

paradox oyunu patide oynamamaya yemin ettim :(
bir turlu duzenli oyun cikaramiyoruz
ne guzel sovyetleri almistim, adolfla unholy alliance yapip turtle takilan sam amcayi bunaltma planlarim vardi yalan oldu :(

Oyun boyunca sabun muhabbeti cevirip 3üncü Führer'e laf atıyodun ama :) Yani 10 dakika boyunca oynamaya çalıştığımız oyunda eheh.

Valla Viktorcum ne yalan söyliym eğer öyle hayallerin vardıysa Rommel, Guderian ve Von Rundsted biraderler 9'luk SP-ART tank ordularıyla seni hüsrana uğratma planlarındaydılar :) Fuel'im 90K'ya falan vurunca "aa bunlar da nereden çıktı" şeklinde arkadan vurma planlarım vardı hehe.

yalan o

savas sanatinin bir numarali kuralini ihlal etmis olurdun
"moskovaya yurume"

http://www.rockpapershotgun.com/images/09/may/stalin1.jpg

sonrasi malum :P

http://www.youtube.com/watch?v=5xSREn3Vuzs
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun dergileri nedense oynayamadığım zamanlarda çekici geliyor bana,
çünkü oynayabildiğim zaman orda yazılanların genellikle saçma sapan şeyler olduğunu farkedıyorum.

Bide abi 10 sene once o yazılar guzel gelıoduda, şimdi yaaaaaaaaaani
insan kendini biraz geliştirir yahu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...