Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

331. Kısa Dönem Askerlik Dağıtım Bilgileri

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

Kuvveti: Kara Kuvvetleri
Sınıfı: Topçu
Statüsü: Kısa Dönem Er

Eğitim Merkezi 3'ÜNCÜ ZH. TUG. K.LIĞI ÇERKEZKÖY TEKİRDAĞ

ek$iden said:

"burda askerlik zordur hemde çok zordur. burdan doğuya dahi gitmek isteyen çok er görürsünüz. zamanında sürgün bölgesi olarak anılırmış, çünkü burda disiplin herşeydir. tam tabiriyle adam burda muma çevrilir. burda küfür yoktur, ama çalışma vardır disiplin vardır spor vardır. zordur burda askerlik, havası soğuktur diğer yerlere benzemez. yazı ve kışı aynı gün yaşarsınız. gündüzleri yanar geceleri donarsınız. sürekli tatbikat ve denetleme vardır. o denetlemeleri yaşayan bilir."

Sosyal ağlarda paylaş

raq said:

8'inci Kor. A Tipi Mrk. K. K.lığı / ELAZIĞ toplama yeri İzmir den elazıga uçak 16,00 da varıyor en erken rötar olursa daha gec.Ne yapcam ben simdi gittigim gün saat kac olursa olsun alıyolarmı kabul olarak.

direk Van a da gidebilirmiyim peki ???
Sosyal ağlarda paylaş

ne cok ankara izmir ist iskenderun civarı cıkmış yau, 3-5 ırgat gidiyoruz buz gibi yerlere hadi hayırlısı tertipler.

kalın şeyler götürmeyi unutmayın, asker çarşılarında nike pro nun yandan yemişi gibi termal içlik diye bişi satıyolar, pek sıcak tutmaz onlar, teri dışarı atarda, sporda filan her türlü terlenio zaten, yün içlik aldım ben o yüzden, daha sıcak tutar sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

raq said:

raq said:

8'inci Kor. A Tipi Mrk. K. K.lığı / ELAZIĞ toplama yeri İzmir den elazıga uçak 16,00 da varıyor en erken rötar olursa daha gec.Ne yapcam ben simdi gittigim gün saat kac olursa olsun alıyolarmı kabul olarak.

direk Van a da gidebilirmiyim peki ???

Uçakla Van'a otobüsle Elazığ'a kadar gidebiliyosun max. terminallerde ki inzibatlara sorunca onlar seni ktm lere giden otobüslere bindiriyo. Bende sizden sonra gidicem. Böhüüüüüü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...