Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lockerz™

throine

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
arkadaşlar bir şey danışmak istiyorum size, son bir aydır bu lockerz ile uğraşıyorum ve amacım macbook pro almak. kendisi 4000 puan ve bende şu an itibarı ile 2608 puan var. hesaplama yaptım normal şartlar altında (video izlemeyerek falan) sadece daily soruya cevap ve login olma ile 174 gün sonra 4k puana ulaşabileceğim. hoş, vaktim var. laptop'u istememin sebebi bir dahaki dönem yurda çıkacağım ve desktop ile yurtta yapamayacağım kanısındayım (laptop'a da ekstra para odemek istemiyorum acıkcası). neyse, işin özüne gelirsek ben şimdiden baydım, hatta günlük girmeyi unuttuğum bile oluyor. sizce biraz daha uğraşıp emelime ulaşmalı mıyım? yoksa xbox falan mı almalıyım? xbox360 için son 92 puan. ps3 icin 992 puan, ipod touch 16gb ye kadar da alabiliyorum. önerileriniz nelerdir?
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

bu iş bu kadar kolay mı abi ya 1 ayda xbox falan :S

ya ben biraz şanslıydım, üye olduğumda double ptz olayı vardı. izlediğin videodan 2 katı puan alıyordun. direkt 20 kişiyi üye ettim zlister statusune ulaştım (bu statu ile de her gun aldığın puan 2 katına çıkıyor) işte video başına 8 puan alıyordum. yaklaşık 500 video izledim bu double ptz olayında sonra her gun girip daily ve login'e cevap verdim (daily videoları, yeni eklenen featured videoları izlemedim, tekrar bi double ptz vaktini bekledim) ve dün double ptz vakti idi bu sayede dediğim sayıya ulaştım. işte böyle, bi de scrip yazacak kadar kod bilgim yok ya benim =P.
Sosyal ağlarda paylaş

abi peki bu adamlar nie böle bişi yapıo mal mı?

video izliyorum ilk kez şimdi kaç zamandır da girmiyordum 16 puanım var :D bende kasayım o zaman zaten büyük şeylerde gözüm yok bi wii versinler yeter lan beleşten daha ne :D davetiye yollayayım ya isteyen varsa o z-lister olalım

video izledim bide soruya cevap verdim 22 puan oldu. lan keşke kassaymışım kaç zamandır :D

Bu arada videoların hepsni izlerim abi ben o zaman sesi kapatıp 5dk da bir yenisini açarım feci farmlarım. Ki şeyleri izliyorum sardı güzel anlatıyor adam angel in the kitchen. yemek programı :D :D

bide telefonumu da yazayım dedim onu nasıl yazcaz başına +9 lu bişiler mi koyacaz?
Sosyal ağlarda paylaş

abi bence videoları izlemeden once zlister ol, wii alıcam diyorsun. cok yakında bi redeem oluyor. bu redeemlere katılıp adresini yazıyorsun yolluyorlar yaklaşık 1 ay icinde. tüm videoları double ptz ile izlersen 1700 puan falan yapıyorsun hemen hemen. ama demem zlist statusune eriş ondan sonra izlemeye devam et =D
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

Baba bu Shop kısmı ne yakında açılcak dedikleri?

ben yeni sayılırım, pek bi fikrim yok ama şoyle düşündüm. orada redeemle alınabilinen eşyaları para ile de satacak olabilirler, ya da ptz ne göre indirim falan boyle hedeler hödöler. bu arada mayhem helal, aluminium macbook'u alıcaksın hadi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...