Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Medal of Honor

moriQ

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Apis said:

Apachi kısmında mağaradaki havan topunu vuramıyorum. Mission Faild yazısını 10-15 kere gördüm sanırım.

Oradaki Bug'a takılan var mı başka?

bug değil, sanırım hellfire atman lazım 4le. ama ondan önce tepenin arkasında ikinci bi uçaksavar şeysi var, önce onu vurmanı bekliyor oyun galiba. arkadaşım da orada takıldıydı bol bol
Sosyal ağlarda paylaş

mw2 arkadaşımda alıp falan oynamıstım.mw de oynamıstım

ne bilim ben codu sevmiyorum.moh da cod ayarında olmus .biraz daha kill streaki az olan versiyonu.tdm modu güzel diğer modlar sarmadı mohda

bfc2 mesela baya iyi bana göre codlardan

ismini moh deilde başka bişi yapsalarmış bu kadar tepki almazmış

ben her zaman bf serilerini sevmşimdir multi olarak :)
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar
Uzun zamandir FPS dunyasindan uzaklardaydim. Yani oyle ki modern savaslarin gectigi hic bir oyunu oynamamistim(crysis haric, o da fazla modern). Dün esti oyle ve steamdan MoH u alsim geldi ve Single da 1.5 saat kadar oynadim.
Digerlerini hic oynamadigim icin karsilastirma yapamayacagim ama sunu da cok rahat soyleyebilirim "iyi ki almisim". Indirdim oyunu ve zamanim olmadigi icin bir grafiklerine bakip cikayim dedim, bakis o bakis kalmisim 1.5 saat farkinda degilim. Neyse ki evdekilerin yatiyoruz uyarisi ile kendime gelebildim :)
Teknik acidan sunu soyleyebilirim; sesler 10/15, grafik 10/7.5, hikaye 10/7, aksiyon 10/11, buglar 10/5.
Neyse cok yazdim, kisaca oyun guzel! Digerlerine alismis olanlar begenmeyebilir ama bence ugrasilmis bir oyun.
Helalinden 10/8 veriyorum, elim boldur :)
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

oyunun multisi iyi aslında

hani codun daha yavaş hali.birazda bfc2 den almıs oyun

codboylar aynı oyunu farklı isimlerde alıyorlar hersene.bide moha kötü diyorlar :)

mohun tek kusuru isminin moh olması

cık cık, moh'dan cacık olmaz. Hem senin paintball atlayışını da koymuşlar black-ops'a :D

razzRaziel said:

http://www.youtube.com/watch?v=ifRUK6w7yEM

tabi bombaya değil de sipere
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

üzülme bukadar alt tarafı preorder ettin,kurtul artık şu olumlu düşünürsem olumlu olur havasından. moh dan cacık olmaz

alakası yok

hayatımda bir oyuna verdiğim en büyük para red dead redemptiondı preorderla aldım.ve resmen tam bir haterim

oyunun multiplayerı gayet güzel.isminin moh olması beklentiyi baya yükseltti.

beğenmesem oynamam çokta umrumda değil açıkcası.ben codu beğenmiyorum mesela.ama cod çok kötü oyun oynanmaz demedim hiç

mohu beğenende var beğenmeyende var.fakat direk cod>moh diye olaya girende var.

şöyle söylliyim mesela.mohun sadece tdm modunu sevdim.bence diğer modları ve mapleri pek beğenmedim

ama tdmyi beğendim oynuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

moh'dan black ops'a geçince direkt en rahatsız edici şey sağ tık olayı oldu. moh'da mesela sağ tuşa basılı tuttuğunda zoom yapıyor silahlarda, tuşu bıraktığında iptal oluyor. cod'da bi kere basıyosun zoomluyor ikinciye basıyosun bırakıyor. yani daha uzun sürüyor, belki saliselik bi olay ama benim gibi çok sık yapanlar için oynanışı düşürüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...