Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yerim oyun motorunu

Ayarsiz

Öne çıkan mesajlar

50+ arti oldum hala manticor var uzerimde hic deilse dark scr alabildik cok sükür nasi istir bu ya benim drake alabilmem icin grupta bir ay kasmam lazim o parayi yapabilmek icin ha diceniz solo yap nereye yapiyon yaptirmazlar adama ne yani yatiriyimmi ebaya cekim bi drake bi cd bi emi oh bakiyim dalgama ee ne zevki kaldi s..im bole isi ama birakmicam anam agladi kasana dek inat birakmicam artik 60 da goruruz drake belki ama olsun ya insan oyunda kendine bile yetemio abi diyemiyosun ben bi hafta yokum solo yapip drake armor parasi kasicam bas kasarsin biz daha cd alcaz(crystal dagger) oh oh nefis ya oyun motoru bayildim tadindan yenmio neyse ben yazi yazmam forumlara hic ama benimde tepemi attirdilar baal gelde su ebaydan para cekelim ben alimm icatlari yapcak bisi kalmadi ha bu arada su char transferi acilsinda kaynasalim gavurlar adam deil saygilar...[signature][hline]Valkynval LvL 50 Abyss Walker Bartz

Sosyal ağlarda paylaş

valla drake alma zaten ben sattım ustumdeki drakeyi thecaya gectim c2ye kadar onepiece armorlar bes para etmez zaten thecanin p.def bonusu var onemli olan o
lvl50sin sea of spores a git gianteyelar var lvl41 veya 43 tu sanırım , git onları farmlamayı dene olmadı grup yapıp drop olması icin dua et :) benim anam agladı eminence i alırken :) 4 levelda 0 shaft dustu gittim shaftları satın aldım bowu yaptırdık simdi devamlı shaft dusuyo :)[signature][hline]icq:140353
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ari yalan solo anca drake ve elimde ya ice yada emi olcak ole iki uc dayancam boya sonra cekcem dagger i :D en guzeli dvc grubba dvm ama ondada bize bas duser ben 60 da alirim drake 60+ da aliriz crystal daggeri:D odchu nerde prohpet hani gruba almayi birak nufusuma gecirim onu ben:D[signature][hline]Valkynval LvL 50+ Abyss Walker Bartz

[Bu mesaj Ayarsiz tarafından 13 Temmuz 2004 16:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...