Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sadece boğaz ağrısı.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Seceßa said:

%95 farentjit, yane mukusun burun yerine boğaza dogru akması ve orda kuruması, bu çok kötü yutkunurken acı ve ağrı yapar

ılık çay iş ve öksürmemeye çalış öksürürsende hafif öksür.

balgamını yutma kesinlikle çıkart.

max 5 güne iyileşirsin min 3 gün

bugün 5. gün yaw
ilk gün ağrı çok azdı nerdeyse hissetmiyodum şuan da çok abartı diil ama daha çok ağrıo sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

Başıma gelen ve daha sonra birkaç yerde okuduğum bir durum;

boğazla ilgili cidi sıkıntı yaşıyorum. Her kış mutlaka 2 - 3 kere boğazlardan yatarım 3 er 5 er gün. Bundan 7 - 8 sene önce ünideyken ve öğrencilik hayatı yaşarken boğazım şişmeye başlar gibi olunca dedim ki lan yatmayayım kim bakacak bana. Dayandım Tylol hota. Günde 3 - 4 fincan içiyodum. Ha düzeldim ha düzelecem derken hiç abartmıyorum bir ay hasta gezdim. Ama hasta da değilm tam bi tuhaf boğazım ağrıyo öksürük vb. Sonradan birkaç yerde de Tylol Hotla ilgili hastalığı maskelediği ve ertelediği için zararlı olduğunu okuduğumu hatırlıyorum. Bir daha hiç içmedeim ve aynı şeyi yaşamadım.

Özet: Tylol Hotun zararlı olduğunu düşünüyorum
Anafikir: Tylol Hota çok güvenmemeliyiz.

True story also cool story
Sosyal ağlarda paylaş

Strepsils pastil tavsiye ediyorum. Oldukca etkili olmasinin yaninda agri kesici ozelligi var. Gunde 8 saat arayla en fazla 3 tane tuketiyorsunuz.

Lakin 3 gunde ise yaramazsa doktorun yolunu tutmaniz gerekiyor.

Bu arada faranjit tespiti en uygunu olmus gibi. Antibiyotiksiz gecmiyor maalesef. Yatarak zaman kaybetme bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

İNŞALLAH ÖLÜRÜM DE VİJDAN AZABI ÇEKERSİN DEEP TROOT YAPARKEN ÖLDÜ DERSİN

ehuahuaha

öle bişi olsa gülerim yaw..

ama sonra durgunlaşır ve üzülürüm.. her ne kadar göz yaşlarımı kimseye göstermeden silsem de pişmanlıktan ve vicdan azabından rahat duramam..

Laorx said:

ben günde 1 paket bitiriyodum, strepsils mi ne

lan onların içinde sorbitol falan yok mu olm.. ishal yapar o.. cırcır cırcır gezersin. ya da gezemezsin, sızdırırsın..

ya da..

neyse be.. üfff..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...