Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir emo kızın kediyi katletmesi

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

ekşi sözlükte 15 yaş ile iglili muhabbet dönüyorda bre penis kafalılar bundan 100-150 yıl önce 15 yaşında insanlar ev geçindiriyor, hayati tercihlerde bulunuyorlardı.. ne yani insan zekası, dünya algısı ve bilinçsel tartma yeteneği 200 yıl içerisinde geriledi mi? (muhtemelen bu korumacı ve paranoyak ebeveynlik müessesesi yüzündne gerilemiştir belkim.. sankim.. sokim)
Sosyal ağlarda paylaş

Bre penis kafalı işin sosyolojik yönü var dimi binelrce yıldır insan yaşayışı da aynı. Aile ilgisi görmemiş bir çocuğun iternet yüzünden saçmalaması çok mu zor. Onu geçtim bakımlı aileden bile sosyopat çıkıyor onu nasıl açıklıyorsunuz. Vallahi kıza küfür edenleri gördükçe de şaşıyorum, kediye işkence mi etmiş, biliyor musunuz? Öldürdükten sonra saçmaladı diye mi bu küfürler? Kediye üzülüyorsanız samimi misiniz? Her gün barınakalrda ortalıkta kaç tane hayvan ölüyor, belediye tarafından zehirleniyor. Çocuğun tedaviye ihtiyacı olduğu ortada, şunu görüp de "ben bunun azını kırarım " yazmak çok mu normal? Medeniyet nedir bilmez misiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

lan 15 yasinda cocuk o daha, ne katletmesi.
kizin tedaviye ihtiyaci var

neyin tedavisi ya böyle bi vahşeti yapanın tedavisi ne olabilir? sevgi mi vericekler bu kıza ne yapacaklarda normale döndürecekler... İçinde ne Allah korkusu var ne de vicdan dan bir eser var. Olmasın böyle insanlar yok olsunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

tinkibinki said:

Bre penis kafalı işin sosyolojik yönü var dimi binelrce yıldır insan yaşayışı da aynı. Aile ilgisi görmemiş bir çocuğun iternet yüzünden saçmalaması çok mu zor. Onu geçtim bakımlı aileden bile sosyopat çıkıyor onu nasıl açıklıyorsunuz. Vallahi kıza küfür edenleri gördükçe de şaşıyorum, kediye işkence mi etmiş, biliyor musunuz? Öldürdükten sonra saçmaladı diye mi bu küfürler? Kediye üzülüyorsanız samimi misiniz? Her gün barınakalrda ortalıkta kaç tane hayvan ölüyor, belediye tarafından zehirleniyor. Çocuğun tedaviye ihtiyacı olduğu ortada, şunu görüp de "ben bunun azını kırarım " yazmak çok mu normal? Medeniyet nedir bilmez misiniz?

Ahanda arkisi burdaymış, VURUN!!
Farinal said:

ateist olan kadın diye bu embesiloğluembesili verelim irana

en güzeli valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...