Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

organ bağışı

Head

Öne çıkan mesajlar

said:
Hayat kurtarma anlamında, sağlıklı olan her organ bağışlanabilir. On sekiz yaşını doldurmuş ve doğru ile yanlışı ayırabilme yeteneğine sahip herkes, başta kalp olmak üzere, akciğer, böbrek, karaciğer ve pankreas gibi organlar; kalp kapağı, göz kornea tabakası, kas ve kemik iliği gibi dokuları bağışlayabilmekte, ve bunlar günümüz tıp teknolojisinde nakledilebilmektedir
Sosyal ağlarda paylaş

benim ehliyette yazmıyor kimse de sormadı ilginç .ben bağışlarım bağışlamasına da hayatımda ağzıma sigara koymadım akciğerlerimi sigara içe içe ciğerini tüketmiş bi adama nakletmelerini istemem ölsün hıyar .bide ben ölünce yakılmak istiyorum ama sölediğim herkes olmaz lan dedi :( islama da uygun değil diyorlar lan kalan parçaları külleri gömün diyorum olmuyor.nese ya zati öldükten sonra başkasının sorunu olacam isterlerse pişirip yesinler (öğk)
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

Head said:

selamlar,

bu organ bağışı kartları var ya, onları imzaladığımızda hangi organları alıyorlar? neyi kullanmıyorlar misal?

niye abi kesip atıcan mı?

intihar etmeden önce mühim organlara zeval gelmesin diye strateji kurucam. uygun yöntemler uygulayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...