Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eheh süper gmler

Popeye

Öne çıkan mesajlar

geçenlerde AO clanlarından birinin forumunda dolaşırken rastladım

baya güzel bi ss :))

[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 05 Haziran 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
ustumu basimi yirta yirta sokaklarda kosturmaya basliycam simdi.

Sosyal ağlarda paylaş

said:

bla bla bla ..
oyuncu: dont you want to know his name?
GM: fine, name..
bla bla bla..

:lol:

gercektende bot konusunda herhangi bir yaptırım uygulamıyorlar. bende şahidim, pek ilgilenmiyorlar gibiler botsal vakalar ile.

aslıdna bu durum bizim içinde iyi sayılır, bot yükleip para kazanma vaktidir, davranın :)
Sosyal ağlarda paylaş

lol yenimi farkettin =) ben ilk zamanlar çinlilere kızıyordum şimdi hak veriyorum amerikalılara daha kılım..[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
?
Sosyal ağlarda paylaş

alex sobu banada geldi
quest buglu 4 kere yaptim
3/1 sansla 3 olay oluyor1 inde para vermiyor
diger 2 sinde para veriyor
bana para vermesi gerekirken moblar dusuk lvl die para vermedi dedim
"git baska fan sitesi gez hatanı bul" dedi gitti
allahsız[signature][hline]Cinli kanka , Movement Speed arttiran Dance of Wind skillini henuz alip almadigimi sormak icin dediki ;
u got run run dance ?
Sosyal ağlarda paylaş

"Result 2. 3 succubi appear and when killed, there is a fixed probability that a Forbidden Love's Secret Book will drop"
abi sabit olasılıkla diyo yani kesin duscek demiyoki tamam alex tam ıslak sopayla dovulmelik bi gm ama questte sorun yok bence.[signature][hline]icq:140353
Sosyal ağlarda paylaş

sabit olasılık nedir abi ?
ben sabit olasılıktan kesin düşer die bi anlam çıkarıyorum
gider "there's a chance " dersin
artı allahsız succubusları 2 kere kestim
6 tane kestim
lvl farki yuzunden tabiki dusmuyor bana
bumudur yani quest ?
sokarım oyle questi hazırlayana
quest dedigin lvl40 a da verecek 50 yede
bende cekiyorum sonuc olarak ayni eziyeti[signature][hline]Cinli kanka , Movement Speed arttiran Dance of Wind skillini henuz alip almadigimi sormak icin dediki ;
u got run run dance ?
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım sabit olasılıktan kast ettiği değişmeyen bi olasılık. yani (normalde değişiyo mu bilmiyorum ama) ne olursa olsun aynı olasılıkta düşüyo, mesela hangi level olursan ol %30 gibi..
fixed probability lafını ilk gördüğümde ben de kesin düşüyo sandım ama düşününce dediğim daha mantıklı gibi geldi..[signature][hline]The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who in the name of charity and goodwill shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger, those who attempt to poison, and destroy my brothers! And you will know My name is the Lord, when I lay my vengeance upon thee.

- Jules
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DALtanyan, 07 Temmuz 2004 03:04 tarihinde demiş ki:
2 haftalik bi tatil araliğindan sonra gene botumla beraber döndüm :P bot rulz abicim. gmler bile bişi demiyo :P

rulaz da , yalan oldu bot paralı olunca ,
cracki var mı bunun ? para veresim yok valla .[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...