Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arcane Allah seni bildiği gibi yapsın....

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Olum senin yüzünden korn manyaa oldum hadi onu geçtik. Şimdi bide skeleton muhabbetini çıkarttın başıma yaklaşık olarak 5:54:14 saattir durmadan skeleton song dinliom... Ne diyem ben sana bi daha bakmıcam senin topiclerine mesajlarına bağımlı olduk lem...[hline]Her oyun bittiğinde $ah ve Piyon hep aynı kutuya koyulur...
XÆ®ø ƒâ®ß®Ìgh™[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakmayın ama Nsync seven biri Skeleton Song'dan anlamaz.

Johnny Hollow'dan hiç anlamaz

Apayrı bir playlist oluşturdum ve şöyle:
Johnny HOllow tüm albüm (özellikle Gone, I'Ll Have You ve Skeleton Song) NIN - Perfect Drug
türü şarkılar var[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

Korn sevmem , Skeleton song da eh dinlemesemde olur yani guzel degil okadar banagore, demekki sirf justin degilmis :) justin tim. e sevmiyorum o ayri lol[hline]"silence isn't golden When I'm holding it inside"

Lance"Jovilen" Scheer - (Original) Neutral Soldier

[Bu mesaj canjovi tarafından 03 Şubat 2003 17:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

skeleton u bende pek beğenmedim..belki tarzım diildi..ama genede saygı duydum..eyw üstünde uğraşılmış..helal!!

Bi şarkıda ben önerem..immortal - tyrants...beni bitirio![hline]Karanlık bir gecede göğe bakarken.Niye gözlerimin dolduğunu kimse anlayamayacak Gizli gizli, Ruhunu okşarken.Dudaklarını okşadığımı kimse bilmeyecek.Ve yaşadığım güzelliği....

[Bu mesaj Demise tarafından 03 Şubat 2003 20:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Xearofarb bızı mahvettı gece gunduz korn ,skeleton fılan dınletıyoo herıf zaten manyak facalı manyak sımdıde
SATANIZM
Takılıyoo ucurdu yakında kedı kanı ve kecı kurban etmeye baslar Artık ;
Sızın yuzunuzden kaybettık cocugu hergun sıyah fılan gıyınıyoooo[hline] ALEMIN AHLAKSIZ COCUGU DePrAvE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DePrAvE, 03 Şubat 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
Xearofarb bızı mahvettı gece gunduz korn ,skeleton fılan dınletıyoo herıf zaten manyak facalı manyak sımdıde
SATANIZM
Sızın yuzunuzden kaybettık cocugu hergun sıyah fılan gıyınıyoooo[hline] ALEMIN AHLAKSIZ COCUGU DePrAvE

Korn we satanizm hmm ilginçç...2 ayrı uç nokta!!! Sİyah giyinmekte öle satan falam alakası yok..Benden Xearofarb a destek!! Her siyah giyen satan olsaydı asdasd oooOoOo![hline]Karanlık bir gecede göğe bakarken.Niye gözlerimin dolduğunu kimse anlayamayacak Gizli gizli, Ruhunu okşarken.Dudaklarını okşadığımı kimse bilmeyecek.Ve yaşadığım güzelliği....

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DePrAvE, 03 Şubat 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
SATANIZM
Sızın yuzunuzden kaybettık cocugu hergun sıyah fılan gıyınıyoooo[/b]

geyik di mi bu??[hline]all i want to do is live..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...