Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Birleşelim artık zamanı geldi

Hakan74

Öne çıkan mesajlar

Eva isimli bi Avrupa serveri yakınca açılacakmış.. hem hız, hem az çinli hem de eşit seviyedeki oyuncu kitlesi nedeniyle orası en iyi seçim olur bence.

düşünsenize.. çinli yok, lag yok, kendinizden iyi karakter az sayıda var... hemen kasıp ortamın .... koyarız. bence eva'yı beklemek en mantıklı seçim olur.

yok Eva olmasın derseniz Hindemith derim.[signature][hline]The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who in the name of charity and goodwill shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger, those who attempt to poison, and destroy my brothers! And you will know My name is the Lord, when I lay my vengeance upon thee.

- Jules
Sosyal ağlarda paylaş

kesin açılcak mı peki?[signature][hline]The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who in the name of charity and goodwill shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger, those who attempt to poison, and destroy my brothers! And you will know My name is the Lord, when I lay my vengeance upon thee.

- Jules
Sosyal ağlarda paylaş

mailing ile bildirmişlerdi char transferini bu yüzden yapamayız demezler ama EverQuest deki gibi paralı olabilir ..

EQ da itemli 75$ itemsiz 50$ baska servera char geçirmek..[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
?
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadashlar benim demek istedigim Eva yada herhangi bir server sonucta herkez bir server belirtirse bu is olmaz hepimizin oynayacagı tek bir server a gecelim yabancılardan bıkmayanınız varmı ?

Birbirimize destek olursak dusuk levelli arkadashlara destek olursak sanmıyorum bizi yıkacak cıksın...

Oyunu iyi bilen kendini yonetirken beynini kullanan adamlarını yonetirkende kalbini kullanan bir guild master seceriz ortak guild kurarız castle siege e bashlarız alacagımız castle yi secerek alırız hangısını ıstersek bıze kalmısh gercekten dusunun arkadashlar cok buyuk bır guc olushturacaz bırlesırsek...
Sosyal ağlarda paylaş

char transferi ve Eva serverı açılmadan karar vermek yanlış olur, çok sayıda european user var ve char transferi açıldığında bu kadar userın Eva ya hücum etmeyeceği belli değil eğer tüm european userlar oraya geçerse Bartz veya Gustin den farkı olmaz ve çinlilerde adena satmak için kalabalık servera gelir.

Kısaca Eva açılsın ve char transferleri başlasın 10 gün sonra hangi server ne alemde herşey anlaşılır..[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
?
Sosyal ağlarda paylaş

cinliler orayada damlar merak etmeyin
dusunsenize siz bir cinlisiniz ve adena satiyosunuz yeni bir server ve bir cok kisi oynuyor nekadar az farmer rakibin varsa okadar cok adena satarsin buna bagli olarak cok fazla cinlide gelebilir oraya
char transfer isi cok gecikti bu yuzden turklerin artik toparlanmasi imkansiz bana gore. ben artik lionna da kalmaya karar verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadashlar boyle seyler soylemeyın ya neden bırleshmeyelım neden toparlanmalım...

Yeterkı su char trasfer olayı bashlasın ıster ana char ıster yedek char ıster newbe char fark etmez yeterkı bırlıkte omuz omuza vucut vucuda savasalım nasıl zevklı olacak goreceksınız...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fmea, 06 Temmuz 2004 18:52 tarihinde demiş ki:
cinliler orayada damlar merak etmeyin
dusunsenize siz bir cinlisiniz ve adena satiyosunuz yeni bir server ve bir cok kisi oynuyor nekadar az farmer rakibin varsa okadar cok adena satarsin buna bagli olarak cok fazla cinlide gelebilir oraya
char transfer isi cok gecikti bu yuzden turklerin artik toparlanmasi imkansiz bana gore. ben artik lionna da kalmaya karar verdim.

hindemith ve devianne ilk açıldıklarında bu gerçekleşmedi. çok çok az çinli geldi.[signature][hline] - why are you wearing the stupid bunny suit?
- why are you wearing the stupid man suit?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...