Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlock Affliction talent değerlendirmesi.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

bloodjackal said:

Absolut said:

Corruption yenileniyor mu yoksa timerı mı resetleniyor. 2si çok farklı şeyler.

Cor yenileniyor.Hotfixle düzelticeklerdi bugun bakmadım ne olmuş.

Mortis bu arada hastein çok düşük.Trinketlerin iyi bence ilkinin procu dot critlerinden proclanmasa bile sağlam sp veriyor.Ama daha iyi bir trinketin varsa değiştirebilirsin.
Hitin fazla hit veren itemerini hasteli itemlerinlede replace edebilirsin.İccde İlk 4 boss için affli lock çok avantajlı fightlar hem survival hemde multi target.Dpsin düşük kalmasının
tek sebebi bence dot kaçırman olabilir.Şahsen ben class timer kullanıyorum dotlar için ve sadece focusa aldıgım targetlarda çalıstıryorum.Örnegin addlere dalarken focusa aldıgım
bosun üzerinde corru drain lifela refreshleyip dps yapmaya devam ediyorum vs.Timer addon mutlaka şart yani.
Cycle dada sb+haunt la başla %10 dot debuffı için

onlar da bi sorunum yok zaten öle dot mot kaçırmıorum yani tbc zamanında da affliction oynamıştım onda bi sorunum yok. çatır çatır zamanında atiorum

herhalde haste im düşük die mi. yani fightlar da birinci ikinci oluorum dier adamlara göre de yine de çok daha dps ypamam gerekiop gibime gelio, mesela toc25 yaptım dün beasts de 6.500 yaptım, hadi uzun fight sürekli dier boss gelio edio , yerin dibine giriolar vs stunlaniosun vs bi şekilde düşüo dps . de mesela 10 saurfangde de 6.2 mi ne yapmıştım

fakat insanlar böle 8-9k dps den bahsedince az gelio,

tahminen hastendir, hitim çok fazla, ben de gititm o supressionı düşürdüm 1 alıp, afflicitondna range iarttıran talentı aldım vs. hit ve critimi düşürüp haste itemı alabilsem çok temiz olacak da düşen itemlar sınırlı yani.
Sosyal ağlarda paylaş

bloodjackal said:

Talent : Hit durumuna göre sp ve boomkin varsa eğer 289 (suppressionla beraber) cap olmaktadır.Afflide vereceğin 3 talent alternatiftir.

3/14/54 (289 hit gerekli) : http://www.wowhead.com/?talent#IcZfM0hohZVbGVrcuVoAcct:z0T

0/17/54 (368 hit gerekli): http://www.wowhead.com/?talent#IZfM0hkhbZVbGVrcuVoAcct:z0T

80 lvl moba 105 hit gerekiyor oda %4 denk geliyor.

http://www.wowwiki.com/Spell_hit
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Hala fixleyemediler gitti şu t10 4 parça bonusunun cor a direk etki etmesini. Tüm cdleri başta patlatip yardırıyorsun 15 saniye sonra t10 4 parça bonusu geliyor, corru yenileyemiyorsun. O ara soc atip tekrar cor atacam desen tüm o bufflarla attığın corr daha efektif kaliyor genelde vs vs. Gerçi bu sefer 4 parça bonusunu bekleyip tüm cd leri onda patlatayım dediğinde de bazen fightin ilk 1 dakikası resmen gelmiyor bonus şaka gibi eheh. Şu an rotasyonda vs hiçbirşeyimi bozmadığım halde spler çok net üzüyor, mageleri saymıyorum bile zaten. Gerçi bilmiyorum benim gearım hepsine göre düşük kalıyor, hele trinketler. Ama %60 critle atılan corruption bile nafile yani, çözemedim. İlk 7'ye girdiğim fightlarda resmen 1. olmuşum gibi seviniyorum lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Warlock bariz SOS veriyor bu ara. t10 4 piece buffın uptime'ı da genel olarak %45 civarı oluyor single target bir encounterda. Priest beyin rotasyonu daha iyi olsun 100 dps daha fazla yapsın en yüksek ranged az rahatlasın diye destructiona döndürülüp replenishment sağlattırılan (galiba türkçede yeni bir fiilimsi keşfettim az önce) ya da zaten ToW inferior kalıyor DPnin yanında diyen denyo shaman searing falan kullansın daha rahat sollasın pure dps classı diye demonologye döndürtülen bir class şuan warlock.
Sosyal ağlarda paylaş

şu konu hazır varken hit konusunda bişiler sorayım,şu an baya bi overcappedim sanırım,trinketle beraber.
çıkarıp talenta verince de yetmiyor sanırım bir bakıp yorum yapabilir misiniz?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Executus&cn=Metket

Tam değeri kaç 348 miydi hitin?(raidde moonkin ve sp var diye göz önüne alın)

trinketi çıkarınca 245 kalıyor %9.34 buna %3 talent versem %12.3 yeterli bir değer mi?
yoksa 397 ile devam mı edeyim?

trinket seçeneklerim: wg 111 sp,toc hc den düşen 155 haste,spyglass(icc10) ve hit veren.

ne yapam ne edem bi el atın :D
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

şu konu hazır varken hit konusunda bişiler sorayım,şu an baya bi overcappedim sanırım,trinketle beraber.
çıkarıp talenta verince de yetmiyor sanırım bir bakıp yorum yapabilir misiniz?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Executus&cn=Metket

Tam değeri kaç 348 miydi hitin?(raidde moonkin ve sp var diye göz önüne alın)

trinketi çıkarınca 245 kalıyor %9.34 buna %3 talent versem %12.3 yeterli bir değer mi?
yoksa 397 ile devam mı edeyim?

trinket seçeneklerim: wg 111 sp,toc hc den düşen 155 haste,spyglass(icc10) ve hit veren.

ne yapam ne edem bi el atın :D

Imp drain soul'a verdiğin 2/2 yi kaldır, direk amplify curse'a 1 puan ver, destructiondaki cataclysm'e 1 puan ver ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de şöyle birşey var, benim felhunterım 900 bilemedin 1k dps yapıyor mesela festergutta, serverdaki diğer guildlere bakıyorum aynı, battlegroupdan başka guildlere bakıyorum aynı, worldofraidsde yüksek sıralardaki adamlara bir bakıyorum felhunter 1300 dps yapıyor. Bu nasıl oluyor yaws :p

Orc racial demeyin, undead adamın felhunterı bu kadar yapıyor. Bindinglere shadow bite da demeyin, heryerde öyle yapmanın 6 saniye cd olduğu için autocastten hiçbir farkı olmayacağı söyleniyor. Ve evet, improved felhunter bende de var.
Sosyal ağlarda paylaş

Rikkie said:

Bir de şöyle birşey var, benim felhunterım 900 bilemedin 1k dps yapıyor mesela festergutta, serverdaki diğer guildlere bakıyorum aynı, battlegroupdan başka guildlere bakıyorum aynı, worldofraidsde yüksek sıralardaki adamlara bir bakıyorum felhunter 1300 dps yapıyor. Bu nasıl oluyor yaws :p

Orc racial demeyin, undead adamın felhunterı bu kadar yapıyor. Bindinglere shadow bite da demeyin, heryerde öyle yapmanın 6 saniye cd olduğu için autocastten hiçbir farkı olmayacağı söyleniyor. Ve evet, improved felhunter bende de var.

2 sebebi var.

1.Adamın gearı senden daha iyi dolayısıyla spsi falanda.Felhunterın apsi falan senin spellpowerınla scale oluyor.
2.Raid dps yüksek olunca doğal haliyle petine kadar herkezin dpsi yükselir.Adamların yapmış olduğu raid dpsine bak bide kendi raid dpsnle karşılaştır.

Felhunterdaki bite içinde spell lock ve devour magici pasif et
otomatik olarak cd doldukça vuruyor zaten one özel binda veya macroya gerek yok :P

festergutta %5 buffla 11k yapmıştım zamanın simdi %10 buffla artı sindragosadan aldığım trinketle 12k görürüm sanırsam :P
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi, adamların 10 spell power fazlası ya var ya yok, 100 spell power fazlası olsa bile pete 300 dps eklemesi mümkün değil scaling coefficientlarına göre. Biz öldürüyoruz 4 dakika civarında ordaki loglarda 4.45 olanlar falan var raid dpsle de alakası yok(heroic25). Autocast dediğim de oydu zaten benim söylediğim şeyi tekrar bana söylüyorsun :p

Galiba Pyro haklı(:P)

http://rlv.zcache.com/pwnd_by_rng_tshirt-p235817956286425332t5tr_400.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...