Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Race Change ??

Kyaltie

Öne çıkan mesajlar

Kyaltie said:

Irk değişimi zaten var oyunda. Yani Horde > Alliance yada Alliance > Horde. Aynı şeyden bahsediyoruz değilmi ? Benim kastetmek istediğim Race değişimi yani mesela Gnome > Night Elf v.b. zaten cevabımı aldım çok teşekkür ediyorum.

faction degisikliği o gnome u undead-tauren-troll-orc-bloodelf yapabilirsin ama night elf yapamazsın
Sosyal ağlarda paylaş

Kyaltie said:

Irk değişimi zaten var oyunda. Yani Horde > Alliance yada Alliance > Horde. Aynı şeyden bahsediyoruz değilmi ? Benim kastetmek istediğim Race değişimi yani mesela Gnome > Night Elf v.b. zaten cevabımı aldım çok teşekkür ediyorum.
Race in türkçesi Irk abi..
Sosyal ağlarda paylaş

Kyaltie said:

Peki charı horde yapsam ? Sonra da humana çevirsem bu dediğinin tersi oluyormu ? Mesela charı Blood Elf yaptım horde olarak. Tekrar human tarafına geçince direk gnome'mu olucam yoksa race seçeneklerim varmı ?

Bu şekilde yapabilirsin ama 1 ay beklemen gerekiyor ikinci değiştirme için. En baştan bi insan neden gnome dk açarki :D Gnomeların kökü kurutulmalı!
Sosyal ağlarda paylaş

VashTheStampede said:

Kyaltie said:

Peki charı horde yapsam ? Sonra da humana çevirsem bu dediğinin tersi oluyormu ? Mesela charı Blood Elf yaptım horde olarak. Tekrar human tarafına geçince direk gnome'mu olucam yoksa race seçeneklerim varmı ?

Bu şekilde yapabilirsin ama 1 ay beklemen gerekiyor ikinci değiştirme için. En baştan bi insan neden gnome dk açarki :D Gnomeların kökü kurutulmalı!

Baştan çok şeker görünüyorlardı açarken düşünmüştüm öyle işte ama artık sarmıyor pek ya :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...