Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Fenerbahçe - Galatasaray 25.10.09 @ 20.00

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

saracoglu haric nerde su 2 takimi oynatsan gs 3 yese 6 atar, 2 yese 8 atar.

ama kadikoyde nolur bilinmez. yinede takim olarak gs nin bariz ustunlugu var.

cok inanmasamda, 2-4 biter ve seyytanin bacagini kirariz diyorum.

rijkaardda mutevaziligini birakip soyle ulubatli gibi bi bayrak dikerse orta sahaya dahada krali olmaz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

rijkaardda mutevaziligini birakip soyle ulubatli gibi bi bayrak dikerse orta sahaya dahada krali olmaz zaten.

Hagi, Bülent, Arif, Vedat gibi futbolcuları göre göre normallik/mütevazilik/"kral"lık görüşleriniz dejenere olmuş artık. Rakibe saygısızlık eden "kral" olmuş, normal insanlar mütevazi :) Şaşırmadım ama fazla.

Maça gelirsek; kağıt üstünde kadrolarda GS daha iyi olsa da, sonuçta mekan Kadıköy. Daum da Türkiye'yi iyi tanıyor, bu maçın neredeyse şampiyonluk kadar önemli olduğunun farkında, şampiyonluğu alamadıktan sonra Avrupa'da ne yaparsan yap yaranamadığının farkında olduğu gibi :p

Büyük konuşanları da (her iki takım taraftarları için geçerli) anlamıyorum, FB-GS ilk 11'inde oyuncu falan olmadıktan sonra bu kadar sağlam atıp tutabilmek için insan sağlam tedbirsiz ve/veya yüzsüz olmalı yani. Geçen sene ilk golde çağrı atan arkadaş maçtan sonra 2 gün telefonunu açamamıştı mesela, fazla gaza gelmemek lazım. Top yuvarlak, bu da derbi, her şey olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

valequenta said:

Hagi, Bülent, Arif, Vedat gibi futbolcuları göre göre normallik/mütevazilik/"kral"lık görüşleriniz dejenere olmuş artık. Rakibe saygısızlık eden "kral" olmuş, normal insanlar mütevazi :) Şaşırmadım ama fazla.

normal insan mutevazi olacak zaten yanlis bisi solemedimki gayet dogru iliskili :)

rijkaardin boyle bir sey yapma ihtimali olmadigi icin zaten daha kral birsey olamaz heralde diyorum. efendiliginden mutevaziliginden normalliginden kaynaklaniyor yani..
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

valequenta said:

niye şaşırmadın. kralız. süperiz. sounesste baş tacımız.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...