Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

d2 lod v1.09 assassin

arcane

Öne çıkan mesajlar

dragon flight clawdaki elemental dmgları kapsamıyor mu yoksa bana mı öyle geliyor ?
aynı şekilde claw mastery den de bonus almıyor.. ??

tiger strike ile charge up yaptım diyelim
sonra dragon tail finising move ile bitirdiğimde area damage veriliyor ya
orada sadece skillden gelen fire damage mı area effect yapıyor yoksa toplam damage mı ?
(toplam olamaz herhalde çok vuruyor...ama emin değilim)[hline]nukbasliklikiz, 25 Ocak 2003 18:03 tarihinde demiş ki:
silin o goril i
Sosyal ağlarda paylaş

charge up lar normal attack ve tüm finishing move larda çalışırlar, dual claw un güzel tarafı iki claw la birden vurması, ki 2 elinde 2 bartuc olduğu zaman yapılanları gördün :) (Players 10 da Baal ı doğradım az önce, playes 8 de kesemezsin diyodu :))

Eğer single claw char açacaksanız, yani law+sheild, tabii ki dragon tail ya da wing kullanılır, ama double clawcuyum diyorsanızi dual claw a abanmak daha doğru bence...

Trapleri derseniz assasin de hiç kullanmadım, ve o kadar güzel değiller bence, onun yerine claw amstery, dragon claws, nova ve cbra strike ı 20 leyip bi de double clock 10 burst f speed o7 yapsanız çok daha güzel olur... (ben Nva yı 1 de bıraktım, double bartuc dan +6 alıyo, Sul Clutches Gloves dan +1 alıyo, amuletten +1 alıyor...)[hline]Help me!
I can't break out this prison all alone...
Sosyal ağlarda paylaş

volfied gördün diyorsunda senin verdiğin damage ı 10 lvl düşük assassinim bartucsuz veriyor
dual claw charge up için daha bi işe yarar
ama dual claw bile olsan daha çok hasar için finishing move kullanmalısın
ayrıyetten bi soruma bile cevap vermemişin :)[hline]nukbasliklikiz, 25 Ocak 2003 18:03 tarihinde demiş ki:
silin o goril i
Sosyal ağlarda paylaş

olmuyo işte dediğin gibi
dragon flight bazı dmglara bonus vermiyor
tam çözemedim denemek lazım

dragon tail ise galiba buglı
4 yardlık alandaki yaratıklar direk iniyor..
bug lı olmayabilir aslında percent dmg vuruyor
ama o zaman overpowered abi yuh bune
eski corpse exp. gibi
çat diye indiriyor[hline]nukbasliklikiz, 25 Ocak 2003 18:03 tarihinde demiş ki:
silin o goril i
Sosyal ağlarda paylaş

arcane yanlış hatırlamıyorsam dragon filight filan bunlar tekmeyle yaptığı bitirişler. Claw kullanmadan yapılan bütün bitirişler senin clawlarının dmglerinden etkilenmiyordu double claw gibi elindene olduğuna bakan bitirişlerde sadece elindeki clawların bütün dmgleri ekleniyor.[hline]One ring to rule them all
One ring to find them
One bring them all
and in the darkness bind them.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Androner, 30 Ocak 2003 09:37 tarihinde demiş ki:
dragon flightda tekme vurduğun için claw damagesini veremezsin. tekmenin damagesi dex+str ile hesaplanır bir de dragon flight'ın bonus'u eklenir. tabii bir de tüm chargeların etkisini de gösterir.
charge dmg ı ne belirliyor ? claw damage
boşuna aynı şeyi tekrarlıyorsunuz[hline]Draven, 30 Ocak 2003 02:40 tarihinde demiş ki:
getright gibi programlar denemeyi dene.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
baal-razor, 30 Ocak 2003 21:01 tarihinde demiş ki:
go to the baal web pages : http://www.baal.com.tr.tc[hline]BAAL THe CLaN oF DaRKNeSS
Fight For Experience & Kill For BAAL
http:www.baal.com.tr.tc
skill özellikleri yazmıyor veya ben bulamadım[hline]Draven, 30 Ocak 2003 02:40 tarihinde demiş ki:
getright gibi programlar denemeyi dene.
Sosyal ağlarda paylaş

diyelim assasinimizin 125 dex 100 str'si var
tiger strike 1
claws of thunder 1 (charge up skill bütün finishing movelara bonus verir)
dragon flight 5
bu assassin 1 tiger strike charge yaptı, sonra da dragon flight finishing move yapacak diyelim.
bu durumda vereceği damage
[100(str)+125(dex)-20]*[100(tiger bonus)+200(dragon flight bonus)+100]/400=105 damage verirsin.
bu assassin 1 claws of thunder charge yaptı, sonra da dragon flight finishing move yapacak.
[100+125-20]*[200(df)+100]/400=78.75+1-80 lightning damage verirsin.
bi de bir charge up digerleriyle beraber kullanılamıyor. yani ya tiger strike ya claws of thunder
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...