Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fifa 10

Dartanian

Öne çıkan mesajlar

acaba ben mi çok kötü buldum diyordum harbiden öyleymiş. adamlar oyunu gamepad ile oynanmasın diye yapmışlar zaten. right stick bildiğin çalışmıyor. hareket yapcaksan illa klavye mouse oynayacan. onunla da oynamak işkence resmen. Grafiklerde pesten kötü.
konsolda fifa 2010 acaip farklı diyorlar, denemek lazım da pc versiyonu direk uninstall'lık olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

harika bir bug oldu geçen gün gül gül öldük. frikik kullanıcam, o sırada pozisyon alan adamlarımdan biri geldi topa çarptı geçerken. e haliyle top yuvarlandı gitti. e frikik kullanıcam kadrajda top yok ahah. rastgele kullandım benim adam gitti boşluğa vuruyomuş gibi yaptı, top da yuvarlandığı yerden bilinmeyen bir kuvvetle fırladı sdgfs. bu da böle bi bugimdir
Sosyal ağlarda paylaş

pes 2010 adına konuşacak olursam,
Baggio said:

Üst üste 4+ kişiyi geçip atılan,
yok öyle bir şey
said:
ya da ceza sahası dışından atılan gol ne sıklıkta görüyorsunuz,
gerçek hayatta izlediğim 2 maçtan birinde oluyor genelde
said:
avantaj kuralı PES'te neden yok,
var
said:
neden adamlar birbirinin içinden geçiyor,
yok öyle bir şey
said:
defanstan rakip kaleye kadar nasıl sprinti hiç bırakmadan koşulabiliyor
külliyen yalan.

said:
Fifa geçen seneden beri her otoriteye göre daha iyi bir "futbol" oyunu konsolda. PES daha eğlenceli bir "oyun" ise ya da gerçekçisini oynamayı beceremiyorsanız, tabii ki tercih meselesi.
fifada 10 günde ustalaşan adam çok gördüm ama hiç biriniz şu an kalkıp iyi bir pesçinin bileğini bükemezsiniz. gol/atak varyasyonları pes 2010da kat kat fazla.

sıkıldım atrık şu oyunu oynamadan geçen seneki kulaktan dolma bilgileriyle "75 adam çalımla gol at o oyun aabi" "kaleye kadar yürüyom ben" diyenlere. pes 2010da yok, oynasaydınız görürdünüz. şu basit yorumlarla gülünç durumlara düşüyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

fifa 2010 indirdim, maça girdim ki ne göreyim; 1-9 arası fps. :(

sistem:
intel(R) Core(TM)2 Duo CPU
E6750 @ 2.66GHz
2.67 GHz, 2.00 GB RAM
NVIDIA GeForce 8800 GT

ayarları en düşüğe getirip denedim zerre fark etmedi.
gta 4'ü falan çok rahat oynamıştım, yani ekran kartı sürücüsü zaten yeniydi ama yine de tekrar indirdim fayda etmedi.
google ettim deva bulamadım.
nedendir? :S bir buldurun be.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:
sıkıldım atrık şu oyunu oynamadan geçen seneki kulaktan dolma bilgileriyle "75 adam çalımla gol at o oyun aabi" "kaleye kadar yürüyom ben" diyenlere. pes 2010da yok, oynasaydınız görürdünüz. şu basit yorumlarla gülünç durumlara düşüyorsunuz.

PES2010 baya güzel önceki senelere göre evet, alternatifi de yok zaten.
Ayrıca FIFA10'u indirmeye bile değmez, sildim iso dosyasını da, kapladığı yere yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
iyi de FIFA 10'un PC versiyonunu neden tartışıyorsunuz ki :D bariz kötü yani adamlar sadece konsola çalışıyor hehe

konsolda da PES 2010, FIFA 10'un basit bir modu olarak kalabilir sadece, hatta kıyaslarsak PES 2010 sanki 3-4 yıl öncenin oyunuymuş gibi duruyor FIFA 10 yanında

Zaten PES 2011'dew revizyona gidip yeni bir sistem getireceklerini söylemişlerdi yapımcılar, FIFA yenilgisinden sonra asdf
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

pes 2010 adına konuşacak olursam,
Baggio said:

Üst üste 4+ kişiyi geçip atılan,
yok öyle bir şey
said:
ya da ceza sahası dışından atılan gol ne sıklıkta görüyorsunuz,
gerçek hayatta izlediğim 2 maçtan birinde oluyor genelde
said:
avantaj kuralı PES'te neden yok,
var
said:
neden adamlar birbirinin içinden geçiyor,
yok öyle bir şey
said:
defanstan rakip kaleye kadar nasıl sprinti hiç bırakmadan koşulabiliyor
külliyen yalan.

said:
Fifa geçen seneden beri her otoriteye göre daha iyi bir "futbol" oyunu konsolda. PES daha eğlenceli bir "oyun" ise ya da gerçekçisini oynamayı beceremiyorsanız, tabii ki tercih meselesi.
fifada 10 günde ustalaşan adam çok gördüm ama hiç biriniz şu an kalkıp iyi bir pesçinin bileğini bükemezsiniz. gol/atak varyasyonları pes 2010da kat kat fazla.

sen de iğrenç bi pes fanatiğiymişsin ya. pes kadar kötü oyun sega mega drive ' dan beri görülmedi adam hala ne diyo.
Sosyal ağlarda paylaş

fifa oyayabilmek için insanın azcık da olsa futbol bilmesi gerekiyor. nereye ne zaman pas atılacağını bilmek nerde şut çekilir nerde çekilmez bilmek gerek. pes gibi 70 metreden arkası dönükken atılan şutlar olmadığı için size zor geliyor fifa.

kısacası fifa oynayamıyorsanız bilin ki futboldan anlamıyorsunuzdur. gidin nba falan oynayın belki becerirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...