Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evdeki düşman (orphan)

ArchangelTanwen

Öne çıkan mesajlar

Doğmamış çocuklarının trajik ölümü Kate ve John’u perişan etmiştir. Hayatlarını normale döndürmek için bir çocuk evlât edinmeye karar verirler. Yöredeki bir yetimhanede gittiklerinde Esther adındaki küçük bir kıza adeta çekildiklerini hissederler, ama Esther göründüğü gibi değildir. Kate, John’a ve diğerlerine Esther’ın sevimli maskesinin ardındaki yüzünü göstermeye çalışır.

bir konu açılmamış bari ben açayım dedim :)
esther'i oynayan kız insan değil başka birşey bence nasıl bir oyunculuktur yaa!...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Omen 666 hayatımda gördüğüm en korkunç(iğrenç) filmlerden biriydi resmen acıdım filme yapılan masraflara
alakası bile yok o filmle.
Bu filmi seyredince filmin orijinalitesinin sebebini anlarsınız çok değişik bir bakış açısı var kesinlikle hiç değilse kızın performansı için gidilir :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Abi yok böyle bişi.
Ağzım açık izledim nerdeyse kızı(diğer çocuk oyuncularda dahil).

Filmi tamamen geç.
Ama kızın oyunculuğunu ayakta alkışlıyorum!
Yani düz yolda görsem bide filmdeki gibi bakarsa bana altıma ederim açık konuşuyorum.
Ve diğer çocuk oyuncular... Sanki büyümüşte küçülmüşler ve büyükken usta birer oyuncuyken kücülmüşler. öhğ

Tekrar diyorum filmi tamamen geç çok basık bi konu.
Ama kız gerçekten çok etkiledi beni. Hele son yarım saat...

Arşivimin en güzel köşesinde bundan sonra...

Mutlaka herkes izlemeli.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Harika bir filmdi. Sinema okuyan elitist sinefiller boşa laf etmiş bence. Kızın oyunculuğu mükemmel ötesi. İnanılmaz yani. Cidden ben de sokakta bana öyle baksa altıma sıçarım öyle bir korkunçluk yok.

Kızın tipini de iyi korkunç yapıyorlar yalnız, makyajlar harika. Baktım imdb'den de kız normalde sevimli bi tipmiş :D

Kızkardeşi oynayan küçük kız da harika oynamış gerçekten. Sağır ama bakışlarıyla her şeyi anlatan kız olmuş tam. Oyunculuk performansı için arşivlenecek bir film.
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...