Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gecmis olsun arkadaslar

Rei-Ayanami

Öne çıkan mesajlar

walla ben dun gece 4 de 115 ping 30dk oynadim cok mutlu oldum ama sonra etmedigim küfür kalmadi bunun kablo kopmasi ile alakasi yok adamlar bile bile vermior kablo opsa 30dk o pingde oyniyamazdim. arti ahanda bu adresede bakdim o sirada
http://sozluk.sourtimes.org/about.asp?sec=sr burada tum cıkıslar iyi gibi yaziordu simdi ise rezalet..[signature][hline].:Ragnarok Online:. Gorlog:[i]: 57/16 [i]Vit-Shield Crusader
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ilginç battle.net pingim 170 lerde sorun yokj onda bunda gunduz 900 gece 450 bu ne halen ingiltere ıle fransa arasındakı kablonun bızı etkılemesını anlamıorum bu chaos serverı nerde bılen warmı almanyamı fransaMI neresı italyamı ?[signature][hline]Ragnorak<=>Shindei_TR==>> LvL 50/37 Swordman
LvL 51/37 Thief <=>Shindei-TR
Lag Sux Türk Telekom Rox T.T
Sosyal ağlarda paylaş

abi sizde yıne 300 fılan dsl de sabit 450 500 arası hiç degısmıyor ben su son olan olaylardan sonra hep 1-2 sn delay ıle oynuyorum artık alıstım attack werıom adam wurana kadar 3 hareket yapıyor komedı =)[signature][hline]Ragnarok<=>Shindei_TR==>> LvL 50/37 Swordman
LvL 51/37 Thief <=>Shindei-TR
Lag Sux Türk Telekom Rox T.T
Sosyal ağlarda paylaş

Lag bitti gibi.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırmış olabilirim...Ama kız karakterler çok tatlı ^^^^
Sosyal ağlarda paylaş

ADSL kullanIcIlarI amsterdam uzerinden servera ulastIgI icin lag sorunu yasamIyor.Ama Kablonet kullanIcIlarI neywork uzerinden dolasarak, almanyaya ulasiyor ve sprintlink hala sorunlu.Bildigim kadariyla uydu ile gecistiriyorlar o baglantiyi,sprintlink onarIlana kadar.Kablonet ve TTNet`e gerekli routing ayarlarinin tekrar yapilmasi icin bastIrIyoruz ki, kablo kullanIcIlarIda lagsIz bir sekilde sunucuya baglanabilsin.Ayni zamanda bizim server routing`in uzerinden gectigi mpservers ve level3 ilede yazisiliyor gerekli routing ayarlarinin turkiyeye gore duzeltilmesi icin.

Rosiel
MGM Turkey[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...