Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Char transferi

DALtanyan

Öne çıkan mesajlar

transfer yapicak arkadaslarin hayallari kırılmaz umarim eger sizin nickiniz trasnfer yapmak istediginiz yerde varsa
transfer sizin icin sadece hayal :)[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle para karsiligi yapamazlar kore serverinde bile bu hep ucretsiz olmuş ama genelde kurallar soyle oluyo
1 hafta onceden absvurular baslıyo web ustunden ertesi apzartesi sectigi serevra tasınıyo mesela
server1den ari server2den ari server3e gecmek istiyo ilk kim basvurduysa o gecebiliyo ve her accdan en fazla 1 char aktarilabiliyor herhangi bir klana mensubsa klandan otomatik dusuyo herhangi bir klanın kurucusuysa klan otomatikman disband oluyo[signature][hline]Arthad LvL 56 Silver Ranger @ kain
RANG RANG
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim serve degistirme isi suya dustu,,,
son 3 serverde de benim nick alinmisti hala daha alinmis ne yapcam bilmiyorum diger serverlerde char actim ama son 3 serverde acamadim
ama bi serverde buluscaksak ben charden vazgecerim :(
yani son 3 serverden birine gececez herhalde ve bu son 3 serverde oynayan arkadaslardan ricam :oynarken aslan (AsLan) nick kimin mis sorabilirmisiniz? hani belki adamdan rica edersek delete eder char ...
tesekkurler...

Aslan lvl40 treasure hunter on erica
Sosyal ağlarda paylaş

valla kim nerede bulusacak bilmiyorum ama ben kesinlikle chr trasferine karsiyim daha once belirtmishtim.Bartzin dupu hackini istemiyorum ben serverimda. 8 de oynuyorum bot kullanani gm e sikayet edince diil onu sulaesiniu banliyorlar bu serverdan. ac 6-7-8 den birinden chr oyna ki sanirim herkez bu serverlardan birini istiyor.8. Serverla ilgili de milleti galyana getiyorum disharidan chr trasferiyle adam istemiyoruz biz legitiz die.[signature][hline]:NSRq:üXrüt:irht:kök
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeLiDuMRuL, 15 Haziran 2004 00:39 tarihinde demiş ki:
valla kim nerede bulusacak bilmiyorum ama ben kesinlikle chr trasferine karsiyim daha once belirtmishtim.Bartzin dupu hackini istemiyorum ben serverimda. 8 de oynuyorum bot kullanani gm e sikayet edince diil onu sulaesiniu banliyorlar bu serverdan. ac 6-7-8 den birinden chr oyna ki sanirim herkez bu serverlardan birini istiyor.8. Serverla ilgili de milleti galyana getiyorum disharidan chr trasferiyle adam istemiyoruz biz legitiz die.

Sen git legit sandigin serverda oynamaya devam et farmerlara sor sana 8. serverda istedigin level chari satsinlar hatta komik birsey var ilk 5 serverda adena 22$ iken 6-7-8 de 20 dolar. Ha 8. serverda clanimizi eger char transferleri acilirsa guzelce kurucaz katilip katilmamak senin elinde pek bir fark yaratcagini sanmiyorum.[signature][hline]Darkened The Assassin - Bartz
Ufaklik The Scavenger - Bartz
KaraSakal The Dwarf - Bartz
msn: [email protected]
Life down there is just a strange illusion...
Sosyal ağlarda paylaş

dallayan ben kapamadan ardi zaten clan,10 gunum dolsun yenisini acicam merak etme gelirim gelmem o farkli 10 kishi vardi icinde turklerden, ole bi konusyorsun ki yok acicas gelirsin gelmessin hede . ben karakter trasferine karsiyim dedim clana karsiyim demedim adam gibi oku abuk subuk konushma[signature][hline]:NSRq:üXrüt:irht:kök
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kopekolduren, 15 Haziran 2004 00:51 tarihinde demiş ki:
yani istemiyorsun bizi ve turk clan projesini oylemi?
benim amacim turkler le yani sizlerle ayni clanda oynamak yoksa sorun diil,burdada bi suru arkadas var,,,
ayrica su an itibariyle kendi serverim de de 0 lagla oynuyorum...

oha be ne alaka ya adam char transferine karşıyım demiş turklerin 8. serverda toplanmasına karşıyım mı demiş? yazdıklarını dikkatlice okuyun, haksız sayılmaz. char transferi başlıyınca temiz olan serverin pislik dolmasından çekiniyor adam sadece onu dile getirmiş.

nerden nereye gelmiş konu...

[Bu mesaj Castigater tarafından 15 Haziran 2004 04:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben yazdiktan sonra delidumrul yazınca bana cevap vermis gibi algiladim biraz canim sıkıldı yani,
ondan oyle bi tepki verdim :)
ama aklinizda son 3 server e gececez buyuk ihtimal ,,bu serverlerda oynayan arkadaslar lutfen arada sirada aslan nickini arastirin belki adam satiyordur falan :))
tskler

lvl 40 treasure hunter on erica
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeLiDuMRuL, 15 Haziran 2004 01:08 tarihinde demiş ki:
dallayan ben kapamadan ardi zaten clan,10 gunum dolsun yenisini acicam merak etme gelirim gelmem o farkli 10 kishi vardi icinde turklerden, ole bi konusyorsun ki yok acicas gelirsin gelmessin hede . ben karakter trasferine karsiyim dedim clana karsiyim demedim adam gibi oku abuk subuk konushma

Kusura bakma valla deli bende arkadaşın yazdıgına o şekilde cevap verdin sandım manaları üstümüze cektik. pardon[signature][hline]Darkened The Assassin - Bartz
Ufaklik The Scavenger - Bartz
KaraSakal The Dwarf - Bartz
msn: [email protected]
Life down there is just a strange illusion...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...