Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cem Garipoğlu yakalandı, teslim edildi. - SON DAKİKA

elaidi

Öne çıkan mesajlar

bu olay inşaalh hiç düşmez gündemden bu cocuk da muebbete yakın en yakın cezayı alır (bana kalsa idam derim ama ))
eğer tvda denildiği gibi indirimler yapılır da 6-7 yatar cıkarsa bu cocuk adalet de toplum önündeki sınavından basarısız cıkmış sayılır bence..bu olay adaletin de hukuğun da imtihanıdır..
Sosyal ağlarda paylaş

tinkibinki said:

Adalet insanların istediği cezayı veremeyince başarısız mı oluyor. Kanunda ne yazıyorsa onu yapıyorlar, sorunun varsa kanundan şikayetçi olursun, mahkemeyle işin ne?

benim istediğim cezayı alsın mı diorum ben benim istediğimi alsa dedim ya idam edilmesi gerekir=))
kanunda ne yazıorsa onu yapıyorlar da cocuk kanunları bilir gibi tüm hikayeyi kanundaki indirimlere göre anlatılıyor..sen konuyla fazla ilgili değilsin anlaşılan..boyle bilip bilmeden atladığına göre...
Sosyal ağlarda paylaş

Famy said:

eğer tvda denildiği gibi indirimler yapılır da 6-7 yatar cıkarsa bu cocuk adalet de toplum önündeki sınavından basarısız cıkmış sayılır bence..bu olay adaletin de hukuğun da imtihanıdır..

yukarıdaki yazına hitaben yazdım ben mesajımı. kanunda ne zaman indirim olup ne zaman olmayacağı belliyken sonuca göre yorum yapmak mantıksız diyorum, değindiğim nokta bu.
Sosyal ağlarda paylaş

tinkibinki said:

Famy said:

yukarıdaki yazına hitaben yazdım ben mesajımı. kanunda ne zaman indirim olup ne zaman olmayacağı belliyken sonuca göre yorum yapmak mantıksız diyorum, değindiğim nokta bu.

ben anlatamıyorum heralde ya...ben kanunda yazılanlar uygulanmasın cocuğun cezası artsın diy bişey mi söyledim??? benim için bu cinayet vahset ve dehsettir ama ceza hukuğundan gram anlamam avukatlarla da mahkemeyle de işim olmadı hiç umarım da olmaz bilmem yani..tabi ki ne gerekiyorsa o yapılsın ama bu ailen,n ve cocuğun avukatlarıyla işbirliği içinde bi senryo yazdıkları apacık ortada...buna izin verilmesin olay gündemdekalsın ve arkabahce onbahce ne kadar bahçe varsa açığa cıksın...gözyumulmasındı demek istediğim...
artık anlaşılmıştır umarım..
bu konu altında tartışma yapma gayem yok..eminim herkes o cocuk yada adam her ne haltsa onun cezasını almasını içtenlikle istiyordur..aksini düşüneni ben düşünemyorum zaten..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...