Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

USKO'da yeni bir server için fikirler

BloodyBeast

Öne çıkan mesajlar

http://forum.knightonlineworld.com/forum_en//index.php?showtopic=221479

kısa özetliyim:

yeni bir server açılıcak ve bu server 6 aydan daha yeni accountlar login olamıcak.
daha önce de süreli(10-30gün yada 999 ban yiyip yılbaşında açılan) ban yemiş hesaplar da bu servera giriş yapamicak. böylelikle en yeni hileci bile 6 ay geriden gelicek. ayrıca gold farmerları da engellenmiş olucak.

ayrıca görüş ve önerilerinizi lütfen forumda belirtin.İsterseniz buraya yazın ben iletirim..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyun hâla devam mı ediyor ya :) Birde yeni server hahaha =)) Yahu bu oyun 2007'de bitti ne zaman ki +9 / +10 ve unique +3 ler legit oldu olayı bitti bu oyunun. ben seni paramla döverim olayına döndü artık :) Zamanında +9 / +10 ve unique +3 takanları banlamışlardı. Madem öyle açsınlar onların banlarını da versinler bütün itemlerini geriye. Adamlar bizim türkleri çok güzel enayi yerine koyuyor helal olsun ya vallahi :)
Koxp konusuna da değinmek istiyorum. Dün akşam cafedeyken biri KO oynuyordu (Zavallı).. Ares serverinda cz ye çıkmış XsaintmortalX diye bi warrior vardı. Adamın yanına kimse yaklaşamıyordu. yaklaşan direk yatıyordu. Herif spam yapmıştı resmen 15-16 adam birden indiriyordu :) Bizim eleman adamın yanına gidemeden yaklaşık 2 sayfa damage yedi 80-170 arası. :) Ve bu adam hala oyunda.. GM'ler online olmaz.. onlar bile umudu kesmişler artık uraşmak istemiyorlar ki koxperlar cirit atıyor.. En temizini yapacaksın.. ya hiç oynamayacaksın bu tür oyunları. yada WOW'a geçeceksin babalar gibi oynayacaksın oyununu.. Ne item üstünlüğü var ne birşey. lvl desen 0-80 arasını questlerle max 1 ayda kasarsın. Oyunda zaten Casual game oldu herkes item yapabiliyor çok kolay bir biçimde.. En azından verdiğin paranın karşılığını alabiliyorsun. Gm desen online max 15 dakka bekliyorsun ticket attıktan sonra. Gerçi ben WOW'u da bıraktım ama KO'culara tavsiyem madem online bir oyun oynamak istiyorsunuz kesinlikle WOW'u tercih ederim. Açılımını bilmeyenler vardır belki WOW (World Of Warcraft).. Ukalalık olarak nitelendirmeyin lütfen.

Saygılarımla,
Sosyal ağlarda paylaş

Synergenx said:

Vivendi_Color said:

eskiden buralarda wow u övenlere go go wow bölümü denirdi. ne günlerdi be.

Bi laf daha var ama...
Görme geç, Duyma geç, durma geç....
Bilmem anladın mı ?

niye gocundun tosunum, hayırdır. sen git wow'unu oyna mutlu ol. insanların ne oynadığı ve neyle eğlendiklerini de fazla takma kafana. durma geç...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım burası bir forum herkes istediğini özgürce dile getirebilir seni neden bu kadar rahatsız etti ? Yok neden gocundun felan filan yazıyorsun aklından yoksun yaratık. WOW'dan bahseden bir tek ben yazdım farkındaysan son zamanda konu ile alakalı. Beğenmiyorsan yazdığımı okumazsın olur biter. yada daha seviyeli bir yorum yazarsın. anladın mı canım... Geçip geçmeyeceğime de sen karar veremezsin ben karar veririm !
Sosyal ağlarda paylaş

aklından yoksun mahlukat diyim sana seviyeyi bir üst noktaya taşıyayım.
konu USKO'da yeni bir server için fikirler, ama sen yeni fikir üretmiyorsun aksine ko'nun ne kadar boktan olduğunu anlatıyorsun. e kardeşim sende yedin bu boku sende sabahladın pc başında, hadi geçtim onuda oynuyanlara zavallı gözüyle bakıyorsun. sanane ya, kimsin sen? insanların neyle eğlendikleri senin denetimin altında olmak zorundamı. ben veririm paramı varsın gm bana 15 dakikada dönmesin sanane. bu oyununu oynayanlar bundan da zevk alıyor. demek cz de 5 li ok yemek de hoşuna gidiyor oklar o adama batıyor sana ne oluyor yahu. ko bitti +12 +5 lerden bahsediyorsun bunları oynayan herkes biliyor ve buna rağmen oynuyorsa sana burda fikir vermek düşmez. sen git wow'unu oyna koş ordan oraya, bineğinle zıpla, hopla tutan yok seni.
Sosyal ağlarda paylaş

Seviyeli ol önce konuşurken... Sana soracak değilim ne yazıp ne yazmayacağımı farkındaysan senden başka kimse rahatsız olmuyor yazdıklarımdan.. Nedir seni bu kadar geren ? Konuşmalarından nasıl bir kişiliğe sahip olduğun ortaya çıkıyor ama hiç kasma kendini senin seviyene düşecek kadar seviyesiz biri değilim. Yazdıklarına bu son cevabım. Adam gibi konuşmadığın sürece seni kâle almayacağım. Önce ağzını topla senin karşında 14 yaşında çocuk yok... Şimdi sana bye bye seviyesiz çocuk. Çocuk diyorum çünkü senin bu yazdıklarını ancak 6-12 yaş arası çocuklar konuşur.. Küçük insanlar sorun yaratır, Büyük insanlar sorunları çözer... Bu da benden sana bir baba nasihati olsun evlat.
Sosyal ağlarda paylaş

Synergenx said:

Seviyeli ol önce konuşurken... Sana soracak değilim ne yazıp ne yazmayacağımı farkındaysan senden başka kimse rahatsız olmuyor yazdıklarımdan.. Nedir seni bu kadar geren ? Konuşmalarından nasıl bir kişiliğe sahip olduğun ortaya çıkıyor ama hiç kasma kendini senin seviyene düşecek kadar seviyesiz biri değilim. Yazdıklarına bu son cevabım. Adam gibi konuşmadığın sürece seni kâle almayacağım. Önce ağzını topla senin karşında 14 yaşında çocuk yok... Şimdi sana bye bye seviyesiz çocuk. Çocuk diyorum çünkü senin bu yazdıklarını ancak 6-12 yaş arası çocuklar konuşur.. Küçük insanlar sorun yaratır, Büyük insanlar sorunları çözer... Bu da benden sana bir baba nasihati olsun evlat.

seviyesizliği başlatan zaten sensin üretme kabızı. ne yazdığını bilmiyorsan bir sayfa geri git yazdıklarını oku. seviyesizliğini aklından yoksun yaratık diyerek göstermiş olanda sensin. ben senin gibi klişe sözler kullanıp seviyene inemem deyip kesip atamam. inerim seviyene söylerim lafımı. karşımda 14 yaşında çocuk yok ama 35 yaşında adam olsan ne olur, mal meydanda. bana haddimi bildirecek olanda sen değilsin adamcık. burada aforizma yapıp büyük insan küçük insan laflarıyla ancak kendimi tatmin edersin. yazdıklarına her zaman cevap vereceğim üzülme ben buradayım. ahah komiğime gidende ne biliyormusun beni kale almıcak olman. o kadar iyi bir insansın ki...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...