Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rouge skill önerilerininiz.

egemen_i

Öne çıkan mesajlar

Warriordan sıkıldım degisiklik olsun diye bir rouge karakter açtım.

2 saatte level 17 oldum ama hala skill pointleri dagıtmadım, iyi bilen biri varsa hangi skille vercegimi onersin bana, simdiden onerileriniz için teşekkürler.[signature][hline]Turkoyun,Avatar Admin
Lethe Owner

Pottius
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 62 ye kadar kasıcam diyorsan( lvl 60 dan 61 e 75m exp istiyor her 100 tane dragon tooth skeleton dan %1 geliyor)

60 Archery
45 Assasin

*Taktik 60 archery de güdümlü ok atabiliyorsun artı attığın ok %200 fazla zarar veriyor ve 0,5 saniye stun yapıyor
*Stealth olup adamın dibinde iken Arrow Shower yapıyorsun 5 oku aynı anda yemesiyie bende İron Bow +6 var en az 500 damge yiyorki her okun 100 vurduğunu düşünürsek ki benim atak power ım 752 ben attığımda ortalama 2k felan vuruyorum adam ı direk öldürüyorsun.

Diyorsanki ben 70 e kadar ölene dek kasarım olmadı torunlarım kasar diye :)

60 Archery
45 Assasin

Serverın en yüksek lvl lı adamı lvl 63 Human
15 Explore[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak

[Bu mesaj Wolas tarafından 09 Haziran 2004 21:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wolas, 09 Haziran 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
lvl 62 ye kadar kasıcam diyorsan( lvl 60 dan 61 e 75m exp istiyor her 100 tane dragon tooth skeleton dan %1 geliyor)

60 Archery
45 Assasin

*Taktik 60 archery de güdümlü ok atabiliyorsun artı attığın ok %200 fazla zarar veriyor ve 0,5 saniye stun yapıyor
*Stealth olup adamın dibinde iken Arrow Shower yapıyorsun 5 oku aynı anda yemesiyie bende İron Bow +6 var en az 500 damge yiyorki her okun 100 vurduğunu düşünürsek ki benim atak power ım 752 ben attığımda ortalama 2k felan vuruyorum adam ı direk öldürüyorsun.

Diyorsanki ben 70 e kadar ölene dek kasarım olmadı torunlarım kasar diye :)

60 Archery
45 Assasin

Serverın en yüksek lvl lı adamı lvl 63 Human
15 Explore

:)[signature][hline]Seviyorsan özgür bırak gitsin...
Dönerse senindir.
Dönmezse,
Zaten hiç senin olmamıştır.
===================================
Efsane dalga :tebrikz:
Sosyal ağlarda paylaş

Kolay lvl atlama diye bir şey yok herkes eşit atlıyor. Assasin rekor damage ler vuruyor 4k gibi ben atıyordum zamanında ordan biliyorum ama kullanışlı değil pvm de slow yediğin gibi /town u basıyorsun aslında onuda düzeltmek için adamlar explore a cure diye skill koymuşlar ama onun malzemesine para yetişmiyor. Şu an logos a geçtim Janissary guild indeyim kurucuları biziz burdada yine archer assasin kasıyorum stealth in olupda archer olduğun zaman yıkıcı birlik diye geziyorsun.

Not: Iron Bow veya Chitin Bow bulmadan hiç bir archer işe yaramaz (Iron daha iyi) İron Bow un damage increase olayı var %47 gibi bir rakam onun dışında +5 inin atak powerı 109.Chitin yaratıklara 2 kat fazla vuruyor onun olayıda o player a vurmaya çalıştığında 100 de vurduğu oluyo 1000 de çok dengesiz bu yüzden herkesin tercihi Iron Bow. Assasin de ise mirage veya shard bulmadan ondada adam kesemessin tabi serverın bu haliyle herkesi kesersin her silahla ama ileride millet aşınca kesmessin.
Rogular ın giymeleri gerektiği item ları da söyleyim.
Chitin Rogue Goblin Pouldron gerisi normal Chitin, chitin lere dex basılmış olucak ve +6 olucak ring olarak 2 tane ring of life belt olarak elf belt archer ise iron bow assasın ise shard ama yakında yeni dager lar gelicekmiş değişebilir .[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...