Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm haberleri & tahminleri

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Valla eskiden tankın heaaaaal diye bağırabileceği kadar uzun sürüyordu HP'de ki oynamalar. Şimdi ben anlamıyorum ne oluyor tank heal bazında diye.

Bir bakıyorum tank %5'de sonraki salise dolmadan %100 olmuş falan. Başta heyecan yapıyordum ama artık standartın bu olduğunu kabullendik.

Dahada ilginci 2 paladin tankı heallarken farklı günler bir biri, bir diğeri %80-90 overhealla oynayabiliyor. Demek ki adamlarda HP'ye falan bakmıyor, standart heal spamlıyor bakmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

yok artık bakıyolar 5 sn için. işte avoidence'ın esprisi o zaten, avoidence olmadan tanklar hayatta kalıyo heal ona yetiyo ama o zamanda healerların manası bitiyo.

tank itemlarını healerların manasını bitirerek dengelemek sacma olan kısmı, bunu duzeltmeye calışıyolar.

bu sırada tanklara adam gibi cd acma pot içme şansı getirirlerse cok guzel olur.

tbcde raid falan yapmadım ben hiç ama wotlk de hatırlamıyorum hiç öle, cidden işe yarıyan bi pot içtiğimi hs yediğimi hatta last stand bastığımı. bidek boss enrage olduğunda bilmemne olduğunda basıyosun o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

HP potion in anlami kalmadi zaten

2700-4500 arasi hp veriyor ortalama bu contentte raid buffli bir tankin toplam HP in %10 u anca

said:
Healerın manasının tank yüzünden bitmesi biraz eskide kaldı. Artık healer manası bitirmek için aoe dmg spamlıyorlar encounterlarda. Birde 80% 90% overhealla oynayan healer nedir yok mu bu adamların stopcasting macro su

yok beacon degisti ya overhalda olsa targete tam miktar gidiyor artik

tanka basiyor beaconi sonra suursuzca raidi healliyor bastigi her heal tankada gittiginden overhealda zirve yapiyor paladin
Sosyal ağlarda paylaş

ya işte var butun classların ikincil bir cdsi mesela, basmak için cok bir sebep yok onu demek istiyorum.
her combat artık birincil cdni doğru anda kullanmanı gerektiriyo zaten, nerdeyse herbossun öle bi cok vurmaca phase'ı var, orda acıyosun shieldwall'u işte. ama bu tankın last standide var, coömbatta 1 basabildiği pot'u var hssi var ne bileyim bunlarıda bilincli kullanabileceği durumlar olsun. aynı şeyler healerlar içinde gecerli sanırım, yanı natures swiftness'ı falan bole hakkını vererk kullandığını zfalan oluyomu?
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya o kadarda degil

CD konsepti lich kingle geldi

warrior tanklara servis encoutnerlar vardi REFLECT THIS OR DIE! li

CD larda oh shit button olarak bilinirdi

shieldwall misal hayvan gibi CD i yuzunden atiyorum huhuran tankliyorsun %5 e gelmis ama healerlarin mana bitmis dps in mana bitmis aman kill gelsin diye patlatirdin sonra o gece daha kullanamazdin buyuk ihtimal, yanlis zamanlarsan ziyan olurdu aglardi tank filan

kullanmak yurek ve zamanlama isterdi ve genelde dramatik etkisi olurdu

druid ve paladinlerin boyle oh shit button i yoktu

sonra DK lar tank olarak geldi, bunlar 2 handle tankliycak shield yok elindeki silah tank silahi degil birazda degisiklik olsun diye CD bazli tank yaptilar ama bu defada diger tanklarada benzer CD lar vermek zorunda kaldiklarindna CD konsepti geldi

sonra bilerek veya bilmiyerek sarth 3D failina imza attilar, CD kullan veya OL! konsepti geri geldi ama buyuk ihtimal blizzard raidlerin CD isini healerlara yuklemek yerine kendi kendine yeten tanki secicegini dusunemedi, hem magical bosslara karsi en iyi tank hemde zamanlama ile acila nCD lar olunca basa bela oldu DK lar

ulduardada kufur eder gibi vezax i koyunca is icinden cikilmaz bir hal aldi, blizzardin planli bir sekilde CD lri oyuna soktugunu zannetmiyorum hala, sonuclarini dusunmeden hariket etti klasik

tankligin ana noktasi rotasyon veya CD dan cok pozisyon threat ve gear planlama olmali bence
heigan mesala superdi, benden iyi gearli ve daha iyi guildde olan adam bana yalvariyordu ne olur tankla heigani bugu ngunumde degilim gak guk diye

bunun yaninda MT lik cogu encounterda asiri bayik, vezax kite taktigi ile enteresan olabilirmis DK lar mahfetmeseydi harbiden kitelamak istiyordum

igniste addlerle ugrasmak filan bence asiri zevkli, kac senedir oyun oynuyorum movement bug fix i oncesi mimiron p4 tankladigimdaki kadar adrenalini epci hunter questi demonlari iel solo kapismalarim bile veremedi bana

ama iste olay movement olunca wow un motoru cok sorunlu, ignisde atesin ortasinda stunliyorum addi ama bazen debuff i yemiyor yada mimiron un fix oncesi arada sacmaliyip ust taraf pew pew lazer spamalrken komple 360derece fildir fildir donmesi filan
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor strafe yapınca sapıtıyor moblar o yüzden chari döndürüp forward yapiyorsun o zaman kendi etrafında dönüyor mob
misal lb geliyor sola koşman lazım strafe basarsan bosda senle sola geliyor barrageyi yiyip oturuyordun ama sola dönüp forward atiyorsun bos yerinde sabit kaliyor ve kendi etrafınd dönüyor
Gerçi şimdi stun oluyor çok daha rahat :D
Sosyal ağlarda paylaş

strafe bugi biliyorum yahu izledik zamaninda videolarda aciklamalari, strafe yapmasamda sapitiyordu orda nedense ki buyuk ihtimal latency den durdugum yer karistigindan oluyordur gene

tank oljaam ben diye gaza geldigimde ilk is hatmettik movement videolarini eheh

bide yanniz heigan superdi ya

hunterimla yapiyorum paso geberiyorum MT kendini marklayip follow me diyince boyl urkmusum
paladinimle tank girdim abov diger tank spyro ve o hic bilmiyor ilk defa yapicak

ya bismillah diye kastim orda ogrendim dogru duzgun hariket etmeyi, hutnerlar dondum sonraki hafta gene oluyorum

dedim bu ne be, direk biraktim MT yi izlemeyi kendi bildigim gibi hariket ettim olmedim, tembellige kapilik lagdan kimbilir nerde oldugu belli olmiyan adami izlemekle olmuyor ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

bizde bir sikruviDK vardi yazik yeni 80 lemis, healerimizda pedobear filan ama cok iyi

10 lukta bu polarity shift pek sallamadan ooole daliyordu aman kirilmasin cocuk zaten ne kadar damage veriyorki filan diye soylemiyorduk healliyorlardi rahat

sonra 25 yapicaz geldik bu --------bosss+++++++ filan ama bizde syle oldu

-- ++
------boss++++
-- I ++
I
Sikruvi

aynen boyle ortaya gecti, LAAAN diye raid chatten guild chatten bagiriyorum BIZZZ BIZZZ millet patir patir dusuyor buda ventte "ALLAH CEZALARINI VERSIN, SALAK HERIFLER BI SEYI BECEREMIYORLAR YETERSIZLER" diye soyleniyor

lan yanlis yerde durdun diyorum gittim microfon buldum ventten soyluyor "AMA AGBII 10 LUKTA BEN HEP BOYLE DURUYORDUM BIRSEY OLMUYORDU ='(((((" diye diretiyor filan

teeey teeey ne gunlerdi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Viktor said:

bizde bir sikruviDK vardi yazik yeni 80 lemis, healerimizda pedobear filan ama cok iyi

10 lukta bu polarity shift pek sallamadan ooole daliyordu aman kirilmasin cocuk zaten ne kadar damage veriyorki filan diye soylemiyorduk healliyorlardi rahat

sonra 25 yapicaz geldik bu --------bosss+++++++ filan ama bizde syle oldu

-- ++
------boss++++
-- I ++
I
Sikruvi

aynen boyle ortaya gecti, LAAAN diye raid chatten guild chatten bagiriyorum BIZZZ BIZZZ millet patir patir dusuyor buda ventte "ALLAH CEZALARINI VERSIN, SALAK HERIFLER BI SEYI BECEREMIYORLAR YETERSIZLER" diye soyleniyor

lan yanlis yerde durdun diyorum gittim microfon buldum ventten soyluyor "AMA AGBII 10 LUKTA BEN HEP BOYLE DURUYORDUM BIRSEY OLMUYORDU ='(((((" diye diretiyor filan

teeey teeey ne gunlerdi
auhauhauauh bunu ben yeni gordum euahueahuaehueahae walla ne noobdum ozamanlar euahueah..
Sosyal ağlarda paylaş

worgen güzel ya

şu kısımlar çok ilgimi çeker

Strangely, however, worgen refuse to feed on the remains of their victims, preferring to shred and tear the corpses and then to return immediately to prowling. Rumors suggest that worgen somehow receive sustenance continually from their native dimension... as well as guidance from a distant force

The worgen hail from a dark and treacherous world, from which there is no corner which is truly safe. There, the worgen battle their unflinching enemy in a vicious war; the Lords of the Emerald Flame
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...