Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pek kişiselliği kalmadı ama..

Chewy

Öne çıkan mesajlar

Nessarien said:

Beğenmedim bu dramayı ayrıca tek olmamana rağmen kavga etmekten korkman çok anlamsız çok mu ufak tefek birşeysin ?

Adam it mit bir sürü şey demiş sesin çıkmamış olmadı beğenmedim, ne kadar hanım evladısınız ya. Bir sonraki draman için başarılar dilerim.

Bu faktörleri hesaba katıp 5/10 veriyorum.

herif belki pisko cikardi saliha dayadi annina butür gazlar hos degil ama it felan hos olmamis ben kalkar giderdim sahsen
Sosyal ağlarda paylaş

Tenekeadam said:

midye sana itli mitli konuşsa biri napacaksın.

Ahahahah ne güzel arguman lan bu.sdff

abi ben ölüceğimi bile bile bıçaklı bir adama karşı koydum bir kere ama ölmedim kazandım. ama herkes ben olmak zorunda değil, ben kendimden sorumluyum siz de kendinizden sorumlusunuz. başkasını gaza getirmek suretiyle risk almasını sağlamak hoş birşey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

"midye dolma" said:

abi ben ölüceğimi bile bile bıçaklı bir adama karşı koydum bir kere ama ölmedim kazandım.

ben de bi kere mp5 var tek mermi kalmış.
clan maçı.1vs1 kaldım.
de_dust
.
.
3hp

adam tünelde pusuda.kasanın arkasında.ben de öbür tarafındayım.
öleceğimi bile bile gözümü kapadım hopladım öbür tarafa. tek mermi kaldı demiş miydim?
bi sıktım. HEKŞAT.
kazandım.aynı senin gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella ben chewynin kapanmadı bu olay burda dediği için gelicek diyorum.Senle konuşması anca şu şekilde olabilirdi.

-Bu kızın böyle böyle diyo dicek bişeyin var mı? doğru mu yalan mı?şunun doğrusunu bi anlatsana

-böyle böyle

-iyi bi görüşelim seninle..

sonra görüşme kzıın basit olduğu kanaatiyle kapanıp gidilmeliydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

"midye dolma" said:

abi ben ölüceğimi bile bile bıçaklı bir adama karşı koydum bir kere ama ölmedim kazandım.

ben de bi kere mp5 var tek mermi kalmış.
clan maçı.1vs1 kaldım.
de_dust
.
.
3hp

adam tünelde pusuda.kasanın arkasında.ben de öbür tarafındayım.
öleceğimi bile bile gözümü kapadım hopladım öbür tarafa. tek mermi kaldı demiş miydim?
bi sıktım. HEKŞAT.
kazandım.aynı senin gibi.

lolsünüz gerçekten. ben burada aslan kaplan gibi gerinip "ben olsam şöyle dalardım, böyle yamulturdum" diyenlerden değilken neden bana geliyor bu alay anlamıyorum. bahsettiğim olayı kendimi övmek için söylediğimi falan mı zannettin? çıplak elle bıçaklı veya tabancalı tüfekli adamları etkisiz hale getirebilen insanlar var bu dünyada. hadi kendine olan saygıyı geçtim, bir yakının ya da sevdiğin tehlikede olsa belki sen de yaparsın o an.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...