Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Para verip oynicaklar (sonuna kadar gidenler :p )

BlacKDagger

Öne çıkan mesajlar

Gilquaril:50/37(yakında 51/38)

Para ticaretle oluyor bence benim düşürdüğüm 1-2 kart var ama gerisi ticaretle yaptım. Büyük ve riskli oynarsan para sahibi olursun. Borsadaki gibi.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dunedain, 22 Mayıs 2004 21:42 tarihinde demiş ki:
Herkes Sw başladığı için o kadar bayık oluyor , Sw en zor level atlayan ve diğer classlara göre güçsüz bir class . Bir mage bir archer bir assasin ondan çok daha güçlü ve hızlı level atlayabilir . Yani sadece Sw oynayıp aam bu oyun bayık diyorsanız oyunu oynamasanız da olur zaten :D . Neyseki bu zihniyetli arkadaşlar oyunu bırakıyor .
benimde ilk öğrenme amaçlı karakterim swydi 32ye geldim duruma uyandım ve karakteri üstündeki herşeyi aldıktan sonra sildim ...

Bu kadar sıkılır agi-knight oluyorsun deli gibi hızlı kesiyorsun damage de yemiyorsun ama sen gidipte vit-knight olmuşsan o ayrı tabi ilk once pvp mı pvm yapmak ıstıyorsun ona karar verıceksın karakterı oynamayı bılırsen butun karakterler cok guclu ornegın merchant adı ustunde ama degıl ıste adam area damge vuruyo stun edıyo kendıne buff ları var olumsuzun cocuyum dıye gezınıyo aco lar kendılerını buff lıyorlar ılerde monk olma dıye bır luks lerı var thief ler onlar da bi yere kadar agi basıyorsunuz dodge var kacıyonuz deme 6-7 saldırıyı dodge layamıyorsun her class ın kendıne ozgu avantaj ve dezavantajları vardır bu oyunda hıc bır class abartı degıl bellı bır tartıda tartırılmıs da yapılmıs bellı.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

benim sözüm Swordmanliğe zaten knighta kadar geldiysen iyisin demektir . Ama Swlik ister agi ol ister vit bayıktır.
Birde Agi knight olayı ilginç geliyor niye agi oluyorsun ? Flee rateim ve saldırı hızım yüksek olsun diye . Peki thiefin daggerıın hem hızlı hem &50 şansla iki kez vurduğunu biliyormusun ? yada flee rate oranının %30 fazla olduğunu ? Yeni gelen rouge karakter sınıfının backstab yeteneğiyle &700 ekstra zararı tek vuruşta verdiğini ve ıskalama şansı olmadığını? +40 str veren yetenek olduğunu? gerçekten Swler bayık şu ana kadar gördüğüm kngihtların bir kısmı iyi sayılırdı. Ama aynı seviyede mage,archer,sw ve üst meslekleri yaratıklarla karşılaşsa mage 2 ,archer 3 ,sw 10 saniyede anca geçer bir yaratığı. Bilmem açık konuşabildim mi ? Pvpdede kullanıcının yeteneğine bağlı olay genelde ama yinede ordada Swler bir thiefe vuramıyor veya bir archerın blitz beatinde yatıyor . Herkes istediğini düşünmekte serbest tabi ama bence gerçekten çok güçsüz swler ...

[Bu mesaj Dunedain tarafından 02 Haziran 2004 14:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence de oyundaki en bayıq karakter swordman.. allah onnara sabır versin.. bi karakter açmıştım sw aman aman açmaz olaydım.. bi char bu kadar ı kasar lvl atlamak için... en güseli yine mage-wizard...

Karakterim:
CBA|DeSo
Base: 55 Job: 43
Magician

Hade KOlay gele..[signature][hline]Web: www.desolator.tk
Mail:
[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

harbiden Knight olana kadar neler cekmıstık job level 34 tewn sora artmıyordu gir byalana cık pramitten felan neseki atlattık şimdi level 67 im cok fena kesiom falla hp 5600 oldu farkettim vit knight olursan hp daha fazla oluyormus ama ben nerdeyse eşit dagıttım yenı baslıyan arkadaşlara tavsiem eger agi knigt olucaksanız vit' i 30 yapın yeterli oluyor....Bu arada Blacsm..bi arkadaş arıorum claymr.' a taş eklettirecem... hepinize ii şanslar

level 67 knight
Sosyal ağlarda paylaş

bir kere oyuna başlamadan önce FAQ ları incelemenizi tavsiye ediyorum örneğin knight lar için 3 seçenek var bunlar Vit Knight,Agi Knight ve Hybird Knight şu an ben agi yim vuruş hızı yani flee si fazla ancak canı az=ölme şansı yüksek öldürme hızıda yüksek agi için potionlar en gerekli şeylerdir bu arada para kazanmak isteyen ve 45_50 arası olan arkadaşlarımıza Orc Dundeon lvl2 yi tavsiye ederim oradaki zernorclar gerçektende iyi para veriyo!!![signature][hline]Swordman
5x/3x
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...