Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Online hakkında.

MeTh

Öne çıkan mesajlar

Beyler moralinizi bozmak istemem ama oyunda stuck bugından tutunda item duplicate e kadar bir çok bug ve abuse var ben oyuna başladım 2 hafta boyunca günde ortalama 9-10 saat oynadım ve sonra baktımki kral arkadaşlar item dupe yapıyo (olay knight online ın official forumlarındada var) e tabi ister istemez soğudum oyundan. Ben vaktimi boşa harcadım siz harcamayın gibisinden bi uyarıdır bu mesaj yanlış anlaşılmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna daha dun basladım..
BU yuzden olsa gerek terimlerden dolayı tam ne demek istedigini anlayamadım..
Kim ne bug'ını somuruyor?[signature][hline]Seviyorsan özgür bırak gitsin...
Dönerse senindir.
Dönmezse,
Zaten hiç senin olmamıştır.
===================================
Efsane dalga :tebrikz:
Sosyal ağlarda paylaş

Diablodaki duplicate bugını hatırlıyormusun hani durmadan potion yapıyodun duplicate ediyordun knight online dada bu tür buglar mevcut ve bunlar serverın kralları arafından abuse ediliyor ondan sonra edit de mevcut serverda malezyalı dostlarımız 50 dolarlık kişisel bağış karşılığında sana gayet güzel itemlar verebiliyor vb...
Sosyal ağlarda paylaş

Kişisel yardımlar sadece oyunda deil heryerde oluyor ve bunu engellemek kolay deil.. Ancak serverın temmuz gibi paralı hale donmesi, bunları azaltabilir..[signature][hline]Seviyorsan özgür bırak gitsin...
Dönerse senindir.
Dönmezse,
Zaten hiç senin olmamıştır.
===================================
Efsane dalga :tebrikz:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeTh, 08 Haziran 2004 23:17 tarihinde demiş ki:
Diablodaki duplicate bugını hatırlıyormusun hani durmadan potion yapıyodun duplicate ediyordun knight online dada bu tür buglar mevcut ve bunlar serverın kralları arafından abuse ediliyor ondan sonra edit de mevcut serverda malezyalı dostlarımız 50 dolarlık kişisel bağış karşılığında sana gayet güzel itemlar verebiliyor vb...

Gazetede mi yazıyor bunları yoksa televolelerden mi duydun ?
Aşağı yukarı olan bug ların tamamını biliyorum hiçbiri bi işe yaramıyor tamam dupe bug ı var ama 8 gp ye sattığın bir şeyden o kadar kasıpta para kazanıcağına bir yaratık kes 600gp versin ne deyim.
Paralı olan oyunlarda SB olsun DAOC olsun SWG olsun bunlarda edit diye bir şey olamaz çünkü yapılan kişi üzerinde hukuki dava açılıyor biraz siteleri oku bilgin olsun kulankdan doğma sözlere inanma.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak

[Bu mesaj Wolas tarafından 11 Haziran 2004 01:21 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Wolas tarafından 11 Haziran 2004 01:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda bug olduğu doğrudur . Ama bug var diğe abuse etmek yanlıştır . Bu playerların vicdanına bırakılmıştır ve buglar sürekli fix edilmektedir .[signature][hline]Her Avcı Avını Tutkuyla Avlar .
Bense Ötesinde Bir Av Yaparım .
Adonis 1 lvl 32 Assasin
[Bu imza zgrw tarafından 06 June 2004 01:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Her beta oyunda birsürü bug olur.
Counter Strike'da kendini 3 senede düzeltti,her yeni versiyonunda yeni buglar çıktı,bu oyun daha betada.Counter'ın betasını hatırlayan varmı benden başka ne buglar vardı , skin bugu , uçma bugu vs...

Daha dediğim gibi oyun test aşamasında.Aslında ben bunların yetkilileri olsam bi 40mb'lık dosyayla tüm bugları fixler,yeni eşyalar eklerim,bence sahipleri oyunun değerini yeteri kadar bilmiyor başka firmanın elinde olsa bu avantaj bu oyunu lineage gibi yapardı.Hatta bunu mail ile yetkililerinede bildireceğim.[signature][hline]»»» Admin Bloody «««
E-Mail: [email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

Biz bi ara acc ile ilgili sorun yaşamıştık adamların cevabı şu oldu yeteri kadar eng ce bilmiyoruz size daha sonra haber vericez :D

Linage 2-3 aylık bir test aşamasından geçti Linage e olduğu gibi bunada sponsor olsa buda belli bir seviyeye hızlıca gelebilir.

Oyun tam tersine lvl 55 felan olduğunda çok eğlenceli bir hal alıyor iyi bir clan girdiğin zaman boss ları ilk biz öldürücez felan diye sürekli diğer clanlarda çatışma içinde oluyorsun Forumlarda benim bulunduğun clana yani Janissary ye hep laf atıyolar bütün boss ları onlar öldürüyor saatleri biliyor edit felan :) millet item bulamıyo Colony de sürekli clan halinde gezip insanlara hucum ediyoruz çok zevkli geçiyor savaşlarda diğer knight clanlarla planlar yapıp siz şurdan biz burdan şöyle saldırıcaz diye konuşuyoruz knight olan bir clan a girin oyunun ne kadar zevkli olduğunu anlarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
Sene 2011 ve hala Knight online.. 4 sene oldu bırakalı.. bizim zamanımızdan kalan yabancılar oyun oynuyormu hala merak ediyorum.. Hatırladıklarım ;

Moondance ( priestes_pam )
F9Devil
Cooltang
Bobert
SomethingSmells
Nychris
0000000
Yuber
Kibal
Nabiki
Arcangel
Soulslayer