Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

diyetisyen

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

ya o kadar zor değil bence istanbul'da spor yapılacak yer bulmak dışarıda bilmiyorum nerde oturduğunu ama kadıköyden pendiğe,sirkeciden floryaya sahil var en kötüsünden .Genel olarak da istanbul ağaçlık ve hava sirkülasyonu olan bir yer .
Yani çok da içler acısı bir hali yok İstanbul'un geçmişe göre .

Tabi ki çok kuytu bir yerdeysen(bilmiyorum nerde oturuyorsun) ve normal bir şekilde sporumu yapim dersen en mantıklı çözüm spor salonu oluyor , olaya o açıdan bakmamıştım evet.

Fakat bahsettiğin gibi alternatifler ki yüzme ve ağırlık gibi şeyler için verilen para spor salonlarına gereksiz değil .

Ben zayıflamak için verilen para çok da gerekli değile getirdim olayı sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:

vaniLLe said:

diyetisyenlere bosuna para bayilma.

Evet çok doğru söylemiş. Ağzınızı tutamayıp ondan sonra "yok diyetisyensiz olmuyor" düşüncesiyle boşu boşuna para harcıyorsunuz. Hem senin için daha kolay yediklerine dikkat etmen sen gastronomi okuyorsun rejimde neyin yenip neyin yenmeyeceğini daha iyi bilirsin. Herşeyden en önemlisi diyetisyen senin kendi vücudunun neye ne şekilde tepki verdiğini senden iyi bilemez hiçbir zaman.

bence sen yanlışsın
Sosyal ağlarda paylaş

diyet yaparak 30 kilo vermiş biri olarak konuşuyorum.sporsuz diyet kaslarınızı eritir.vücudunuza zararlıdır.ben diyeti sporla yaptım yağlarımı yaktım.sonuçta 28 kilo olan yağ seviyemi 10 11 kilo arasına indirdim.bu da 100 kilo biri için normal bir orandır.sporsuz uğraşmayın, kalbinize ve bedeninize geri dönülemez zarar verirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Rerore said:

bütün gün işteysen zaten enerji harcıyorsundur, o da bir spor
sadece fücutun seksi kıvrımlara sahip olmaz

ama spor yapsan kondisyonun da artar, daha rahat iş yaparsın, yediklerini, kalorilerini daha verimli değerlendirirsin

Ne yaptın abi hepimiz kömür madeninde çalışmıyoruz sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

günde 6 öğün yemek yiyin.3 ana 3 ara öğün.şekerden uzak durun.şekersiz çay içilmeli, tatlılar ise sütlüler hariç uzak durulması gereken bir yemek türü.hergün 4 ana besin, meyve-sebze, tahıllar, protein ve yağ mutlaka alınmalı.biri eksik kalırsa vücut kıtlık paniğine giriyor.kilo almaya başlıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün yediklerimi sayıyorum
1 tabak bulgur pilavı
1 tabak patatesli tavuk haşlama
bunlar öğlen 4te
akşam 8'de de 4 tane köfte yedim
arada da sadece su içtim
bitanede muz yedim
bu diyet yada herhangi bişi değil
yoğundum bugün o yüzden bu şekilde yemek yiyebildim sadece
ama spor cidden olmuyo mesela işten yeni geldim
şimdi sabah 9da kalkıcam
hangi ara gidiyim sahilde koşiyim ben bostancıda da sahil var ama yorgunum :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 yıl sonra ...

Kilo verme ciddiyetini ve disiplinini uygulayabilecek birinin bence diyetisyene ihtiyacı yok. Bu diyetisyenler hepimizin ezberlediği menulerle nasil para kazanıyorlar hala şaşırıyorum. Kalori hesabı falan yapmak da kolay. Herkes para verdim uygularim kafadiyla gidip para verip birakiyor genelde diyetisyenleri fjdj. Oysa zaten gerekli disipline sahip biri spor ve hardcore olmayan bir diyetle çok rahat kilo veriyor. Roket bilimi değil ki yani. Diyetisyenlerin genelde sisman olma durumu var bi de bana hep komik gelir fkdkd.

Sosyal ağlarda paylaş

On 31.01.2020 at 13:12, Red dedi ki:

Kilo verme ciddiyetini ve disiplinini uygulayabilecek birinin bence diyetisyene ihtiyacı yok. Bu diyetisyenler hepimizin ezberlediği menulerle nasil para kazanıyorlar hala şaşırıyorum.

tam tersine disiplini olmayana motivasyon oluyor. para vermiş oluyorsun kontrol altında oluyorsun vs. diyetisyenle yapamayan zaten hiç yapamıyor yeteri kadar istemiyordur. hem isteyip hem diyetiysene giden çok büyük ihtimalle başarılı olur.

On 31.01.2020 at 14:57, ahmedinejad dedi ki:

seans başına 300 civarı bunun normali herahlde.

bak bunun normali nedir biliyo musun

ozan bey iyi akşamlar

ozan_guvenden_kufur_yagmuru.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...