Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

Oradaki falrod benim. WH'ı bir sene sonra ilk defa oynuyorum daha skill barları bile dizememişim. Kimseye özellikle dalma gibi bir olay yok orada, Trathias arkadaşım bana oyunu tekrar hatırlamaya çalışıyor. Zaten oyundaki ne türk oyuncuları tanırım, ne de bilirim. Saçma sapan ortalığı karıştırmak için mesajlar atmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

trathias arkadaşım gaza gelen sensin , kişisel algılama dedik de mi? orda 4 tane eski precision'dık o kadar, premade de 37 mi 39 mu ne rr sorc vardı, ben bunlarla gelmiorum sadece daha sc nin başında beni ilk gördüğün yerde, stealth bile olmadan bodoslama dalman komikti ve sonrasındaki girişimlerde başarısız olman, amacım alay değil, ama adam olanla muhabbet edebilmek geyik çevirebilmek, 80 tane ss var burda bu mu battı.

Yine söylüorum , kişisel değildi, sayabilirim bunu yapan wh leri, derdim de deil ne b.k yersen ye oyunda gelir ölürsün ayağımın dibinde en fazla, ben komik geldiğini söledim buraya koydum. Lafa gelince hemen 6v6, ne alaka lan!?

ayrıca kralı kesmeyen kalmadı lan senden beter, kıyaslama kendini öle şeylerle dahada aşşalama. ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

gleoddyn said:

Oradaki falrod benim. WH'ı bir sene sonra ilk defa oynuyorum daha skill barları bile dizememişim. Kimseye özellikle dalma gibi bir olay yok orada, Trathias arkadaşım bana oyunu tekrar hatırlamaya çalışıyor. Zaten oyundaki ne türk oyuncuları tanırım, ne de bilirim. Saçma sapan ortalığı karıştırmak için mesajlar atmayın.

Sana bişi diyen yok, tanımıorum seni de zaten. Bu forumda bin tane bu tür ss var ulen kendiniz malzeme olunca nasıl komik hallere düşüosunuz. Tamam, hemen rencide oldunuz atmıcam bida. söz. küsmeyin lan, oyun şunun şurası.
Sosyal ağlarda paylaş

Mr.Fahrenheit said:
trathias arkadaşım gaza gelen sensin , kişisel algılama dedik de mi? orda 4 tane eski precision'dık o kadar, premade de 37 mi 39 mu ne rr sorc vardı, ben bunlarla gelmiorum sadece daha sc nin başında beni ilk gördüğün yerde, stealth bile olmadan bodoslama dalman komikti ve sonrasındaki girişimlerde başarısız olman, amacım alay değil, ama adam olanla muhabbet edebilmek geyik çevirebilmek, 80 tane ss var burda bu mu battı.

Yine söylüorum , kişisel değildi, sayabilirim bunu yapan wh leri, derdim de deil ne b.k yersen ye oyunda gelir ölürsün ayağımın dibinde en fazla, ben komik geldiğini söledim buraya koydum. Lafa gelince hemen 6v6, ne alaka lan!?

kıyamam size ben :D
neyi tartışıyosunuz bu kadar
1-afferim dedik büyük başarı kesmişsiniz beni bravo sizin gibi büyük oyuncular ne kadar övünse az.
2-kişisel değildi diyip benim ssimi oraya koyman da ayrı bi komedi zaten. problemin ladywarsa bi şekilde ulaş anlat derdini ben burası ağlama duvarı değil
3- senin charını bile tanımam 2 günde polat kesildin başımıza. bu raconlar falan da bana komik geliyo ben de bunu paylaşayım bari :D
4-6v6nin ne alaka olduğunu bi otur dülün idrak et lan! acıklamaya ugraştırma beni .
Unutanlara bunun bi oyun olduğunu sidik yarışı olmadığını hatırlatırım. oyun bu kesersin kesilirsin ama hırs kötü şey tansiyon falan yapar allah korusun.
Sosyal ağlarda paylaş

niye kızıyorsun ki, butun forum onu bunu kestiklerle dolu. biz yapınca suc oluyor.
1v1 geyikleri bitti artık 6v6 ya mı ba$ladın, bak sonra bahanen de kalmaz, rezil olursun.
500 ki$i toplayınca "orvr'de ezdik", sovelenince "1v1 de ezdik", 40- sorc duyunca "6v6'ya gelin.". hahaha goru$uruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Olay kesmek falan değil diorum hala kestiniz beni aferin diosun, sorunun ne abi anla artık.

Ayrıca kıyamazsın zaten yetin yok.

Tartışma falan da yok, espri var kaldıramadın, kaldırırsın bir zaman.

Ve tamam üzülme artık "Benim ss'imi koymuşsun" diye, herkes anladı benim demek istediğimi sen hariç.

Ayrıca Ladywar lafı etmedim ben bida oku valla anlıcan bu sefer bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ukyo said:

niye kızıyorsun ki, butun forum onu bunu kestiklerle dolu. biz yapınca suc oluyor.
1v1 geyikleri bitti artık 6v6 ya mı ba$ladın, bak sonra bahanen de kalmaz, rezil olursun.
500 ki$i toplayınca "orvr'de ezdik", sovelenince "1v1 de ezdik", 40- sorc duyunca "6v6'ya gelin.". hahaha goru$uruz.

yok sen de yanlış anlamışsın. ben, beni kestiniz diye niye kıziim? binlerce kere öldüm bu zamana kadar size ölünce niye kızayım ki crest falan düşürdüysem ne mutlu yabancıya gitmemiş :)
olur öyle şeyler sen bana ben sana sataşıcam ki bi keyfi cıksın
ayrıca:
500kişiye gerek yok ezmek için 1 rg warbandı yetiyor :)
üstümde sove yok rahat olun 1v1 itemdan cok beceri işi
sorc duyunca niye 6v6 diyeyim ki 5k+ sorceror deathblowum varken :)
hiçbirinizle bi derdim yok. benim kızdığım bu lanlı konuşmalar. kahve değil burası saygı çerçevesinde yazalım eğlenelim başka bi problem yok hepinize oyunda başarılar.
Sosyal ağlarda paylaş

kavga cıksın daha cok kavga olsun go go. sen beni nası kesersin? ben seni kesmeliydim! ..... zergi gelmese görürdün sen! şurada kasti bana koşuyorsun burada bilerek sana uçuyorum. işte özlenen beklenen war ortamı.

fear is my ally!
chaos is my guide!
Sosyal ağlarda paylaş

Harir said:

ahaha Mendebur.Ayıp ettin orda ama order yetişti:)

yine naptım yav :)

Bu benim rakibe selam vermek isteyip verememe olayina acil çözüm bulunması lazım, sürekli kendi kendimi seçip wave,salute, agree falan yapıyorum manyak mıyım neyim? Isviçreli bilmadamlarını göreve davet ediyoruz. Calışın ülen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...