Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bende başlıyorum!

karakedi84

Öne çıkan mesajlar

Bakım yok şu an

Clientı tekrar aç kapa patch e başlasın

eğer Windowsun türkçe ise , oyunu başlatınca hemen kapanio bu olayı da

işte Bölge ve dil seçeneklerinden girip , ordan Unicode dilini İngilizce ve Biçimsel dili de İngilizce ypaman gerkeio sayı saat vs i gösteren

onun dışında konum ve klavyeler türkçe kalsa da oluo

Bunun dışında ne yazık ki Türk clanı yok sırf türklerden oluşan bu bölümde 4-5 kişi oynuoruz hepimiz 3 ayrı clane dağılmış durumdayız =)

ayrıca oyoun 45 euro mu ne aylık da 12 euro. Pahalı biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir şekilde clan kurmak lazım bu işlerle ilgili arkadaşlar ilgilense çok güzel olurdu... pek anlamıyorum anlasam yapıcam bir şeyler ama gel görkü çok acemiyim :) ama yavaş yavaş sayı artıyor oyuna ilgide büyüyor bu güzel haber ama clansız sayı hep düşük kalır bence çoğu oyuncu destek ilgi alaka bekler hele böyle hardcore bi oyunda yanlızsan başlamamak daha akıllıca.. (her milletten insanlar clan kurmuş siege, ally çatır çutur şavaşıyor bizde ses yok nerde uo tayvası merak ediyorum :))
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Bakım yok şu an

Clientı tekrar aç kapa patch e başlasın

eğer Windowsun türkçe ise , oyunu başlatınca hemen kapanio bu olayı da

işte Bölge ve dil seçeneklerinden girip , ordan Unicode dilini İngilizce ve Biçimsel dili de İngilizce ypaman gerkeio sayı saat vs i gösteren

onun dışında konum ve klavyeler türkçe kalsa da oluo

Bunun dışında ne yazık ki Türk clanı yok sırf türklerden oluşan bu bölümde 4-5 kişi oynuoruz hepimiz 3 ayrı clane dağılmış durumdayız =)

ayrıca oyoun 45 euro mu ne aylık da 12 euro. Pahalı biraz.

dil bölge ayarlarını yaptım dedigin gibi clienti actım update yapıyor sanırım suan insallah kısa süre sonra ordayım :D sagol saat dortten beri bekliyorum bende bakım geçsin diye cok sıkılmıştım :D
Sosyal ağlarda paylaş

aedon said:

Bir şekilde clan kurmak lazım bu işlerle ilgili arkadaşlar ilgilense çok güzel olurdu... pek anlamıyorum anlasam yapıcam bir şeyler ama gel görkü çok acemiyim :) ama yavaş yavaş sayı artıyor oyuna ilgide büyüyor bu güzel haber ama clansız sayı hep düşük kalır bence çoğu oyuncu destek ilgi alaka bekler hele böyle hardcore bi oyunda yanlızsan başlamamak daha akıllıca.. (her milletten insanlar clan kurmuş siege, ally çatır çutur şavaşıyor bizde ses yok nerde uo tayvası merak ediyorum :))

aedon kesinlikle haklı oyunda mutlaka başka türklerde vardır bir türk clani olursa yanliz oynayan veyda baska platformlarda toplanmis türkleride toparlamak mümkün olabilir sanki

birde umarim lotr online gibi olmaz darkfall oradada türk sayısı cok azdı bir türlü toparlanmak kısmet olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben 50 kere yırtındım,kimse de tık yok,yeni gelen arkadaşlarımla beraber 4 kişiyiz sadece biz,ve benim haricim kimse patiyi matiyi bilmiyor,eğer gerçekten devam edip oynamayı düşünüyorsanız tell atın da bir oluşuma gidelim,herkes clanından memnun,ben 1*2 clana girdim işin içinde hep siyaset v.s var anlıyamadım,conandan daha beter ortalık yani,sırf türk clanı olmadığından 2*3 kişi oyunu bıraktı bunlar bildiğim kişiler muhakkak daha fazlasıda vardır,almancam olmasına rağmen alman clanına girmiyorum,sebebi de beraber birşeyler yapalım olgusu ama herkes kendi kafasına göre takılıyor dediğim gibi,inanın 2 arkadaş için 2 kere reroll yaptım 1 aylık emeğim çöpe gitti ama sonuçta bu bir oyun,kendi dilinden konuşabileceğin arkadaşlarla hareket etmek hepsinden daha iyi değilmi?yoksa ben geri kafalı falanmı kaldım:S
Sosyal ağlarda paylaş

superwiz said:

abi ben 50 kere yırtındım,kimse de tık yok,yeni gelen arkadaşlarımla beraber 4 kişiyiz sadece biz,ve benim haricim kimse patiyi matiyi bilmiyor,eğer gerçekten devam edip oynamayı düşünüyorsanız tell atın da bir oluşuma gidelim,herkes clanından memnun,ben 1*2 clana girdim işin içinde hep siyaset v.s var anlıyamadım,conandan daha beter ortalık yani,sırf türk clanı olmadığından 2*3 kişi oyunu bıraktı bunlar bildiğim kişiler muhakkak daha fazlasıda vardır,almancam olmasına rağmen alman clanına girmiyorum,sebebi de beraber birşeyler yapalım olgusu ama herkes kendi kafasına göre takılıyor dediğim gibi,inanın 2 arkadaş için 2 kere reroll yaptım 1 aylık emeğim çöpe gitti ama sonuçta bu bir oyun,kendi dilinden konuşabileceğin arkadaşlarla hareket etmek hepsinden daha iyi değilmi?yoksa ben geri kafalı falanmı kaldım:S

evet superwiz dogru soyluyorsun gerçi henuz girebilmis degilim patch yapamadim daha error verip duruyor anlamadim nedenini ama kesinlikle turk clani guzel olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda tecrübeli arkadaşlar clan olayını pek desteklemiyor bence amelelik diyorlar yani elin gevuru zaten mesai harcıyor niye kendimi yorayım diyor girer takılırım eglenir çıkarım... belki haklılar ama kalkıpta oyun şöyle muazzam şöyle süper felan diede milleti gaza getiriyorlar bi giriyorsun oyuna hiçte öyle eğlenceli gelmiyor ilk dakika yiyorsın gankı aklın gidiyor farm harvest tam zulüm bide zamanında yapılan hile hurdalarda çabası adamlar zaten almış yürümüşler iicene sinirlerin zıplıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Cantona said:

başlama bence çok kötü bağımlılık bile yapmıyo o derece kötü. yaaaaa

bilmem cantona age of conan gibi war hammer gibi balonlarıda gördüm yani insan oynarken sıkılıyor. birde ben eski uo oyuncusuyum yıllarca oynamısımdır aynı tadı verebilecegi ümidiyle baslıyorum ama cok seyde beklemiyorum yeni bir oyun anladıgm kadarıylada ekip sınırlı ancak oyunun temeli saglam geliştireceklerdir heralde ki mesela ilk baslarda elestirileri cok takip ediyordum sınırlı sayıda pre orderi alamadim cok ugrastım yetisemedim ancak cok elestirilen animasyonlar vs grafikler kısa sürede iyileştirilebilir ki yeni paketle animasyonlarada el atmıslar sanırım bunlara takılmamak lazım warhammer gibi counter strike mantıgıyla yapılmıs bir oyundansa yada sony yapımı bir oyun oynayıp zaman kaybetmektense yada age of conan gibi grafikten baska birsey olmayan sıkıcı bir oyundansa darkfall gzel bir alternatif gibi geldi
Sosyal ağlarda paylaş

Türk klanı yok. Bu hafta sonu biz kurcaz gibi klanını. herkesi bekleriz. Özellikle bingildak ve Darkwish gibi oyunu bilen iyi oynayan arkadaşlar destek verirlerse daha güzel bişeyler olur.

Bu arada isim olarak fikir verirseniz değerlendirebiliriz ciddi olanları:)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben elimden gelene her turlu yardimi yaparim, ama clana buyuk ihtimal su an icin giremem, daha yeni application yaptim Dark'larin clanina. Clanda olmam size yardimci olamiycagim anlamina gelmiyor tabii ki :)

Isim olarak lutfen sacma seyler koymayin, internasyonel bir isim olsun. TURK RULEZ, OTTOMAN EMPIRE gibi seyler olmazsa cok sevinirim :)

Direk olarak su an bir isim tavsiyesinde bulunamiycam ama bende iste uzun ve SIKICI bir gun bekliyor, dusunurum bir seyler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Benim clanımdan ayrılmam pek söz konusu değil(acc bilgilerim felan var insanlarda,enchanterıyım clanın vs vs).Ancak elimden geldiğince birşey isterseniz destek olurum. Ama şunu söyliyim DF de clan/alliance ortamlarını iyi bir inceleyin derimve ne tarz bir fighttan zevk aldığınıza emin olun. Oyun tarzınız ne olucak vs bunlar önemli.(Bizim clan/alliance dost değilse düşmandır mantığında mesela) Ben kralım asarım keserim, umrumda olmaz dünya cinsinden oyunculardanda uzak durmanızı tavsiye ederim, özellikle bir alliance a giricekseniz.Çok drama yaratır bu tarz insanlar :)

Biz genelde çok ufak rakamlara merc işi alıyoruz bu aralar maksat pvp olsun diye, eğer ufak tefek işlere kalkışırda yardım gerekirse bana söyleyin ben yönlendiririm gerekli kişilere.(geçen 10k gold a 30 vs 60 yaptık tam 2 saat ve adamlar npc şehrinin dibinde yani durmadan ölüp gear alıp geliolar 30 sn de biz ölürsek 30dk lık yoldan geliyoruz ve banka yok resupply yapabileceğimiz, amaç pvp yoksa zaten 1 adam ölse 10k kaybediyoruz orda.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...