Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Günlük lan ne dertsiz, tasasız, gamsız bi adamsam artık. Şu an tek kafama taktığım şey "Neden 25-man guild run yapamıyoruz?". Cidden neden lan günlük. 10-man'lerde güzel güzel, güle eğlene kesiyoruz her bişeyi. Ama 25'e yetmiyo adam. Aslında hesap kitapla teoride yetio da pratikte yetmiyo lan. Online olmuyo herifler :D
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük,
bugün 9 saat uyuyup öğlen 2'de uyanınca üzerime bi bezginlik geldi, bi de her yerim ağrımıştı uyandığımda
sonra baktım internet gglerde, daha bi baydım
ayrıca yine odamın panjuru bozuldu, tam da istediğim gibi kapatıp açmaya tekrar alışmışken
az önce kırk yılın başı kardeşimle oturup televizyon bakayım dedim, tutturdu illa koltuğun kenarına oturucak, bi ara düşücek gibi olunca aldım oturttum koltuğa doğru dürüst, başladı zırlamaya -.- büyümesi lazım artık bunun
şimdi yemek yiyip hon'a oturucam inş, hadi bb
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük, bugün eğitim için koreden 3 kişi geldi. Sabahtan akşama kadar koreceden direk çeviri yapıldı. Kafam öyle bir şişti ki anlatamam. Yaaahorii katazura mohiii, diyerek 7 saat durmaksızın konuştular. Kafam davul gibi. İlaç aldım. Ama şu kadarını söliyim, herifler aşmış, öğrenecek çok şeyimiz var. 3 gün daha burdalar, bildiğin onine oyun eğitimi alıyoruz. Burda amaaaan gitte düzgün bir iş bul, oyun lan bu diyenlere bir tokat gibi çarpıcam bu sunum ve eğitimleri. Adam 140 kişilik gm takımım var diyo, biz ağzımız açık dinliyoruz, iyi ya bizde de 10 kişi var diyoruz. 10 12 senelik tecrübeleri var kendi ülkelerinden, bizimle de paylaşıyor olmaları gerçekten çok önemli. O kadar senelik birikim şu an bizim için altın değerinde. 3 gün daha hapla geçiricem ama değecek. Güzel olcak herşey günlük, hayatımda ikince defa işimle mutluyum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...