Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ultratvden baglanan var mı ?

karakedi

Öne çıkan mesajlar

off bu gece çok kötü lag var, demin düştüm ve son 10 dakikadır giremiyorum bile servera. sadece bende mi var bu sorun yokda genel bir yurt dışı hat sorunumuz mu?

ultratvden bağlanıyorum.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer Mage
Karakedi of Gustin - Lvl 37 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 20 Dark Elf - Dark Wizard
KaraTank of Gustin - Lvl 17 Human - Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

LAG basladi gecmish olsun bi arkadas dungece haberlerde duymush Çanakkale boğazında bir gemi Fiber kablolara takilmish nasil oluor sormayin burasi Turkiye dedim sadece
LAG dan gitti Theca bacaklik Sen agla osman sen agla :P[signature][hline]Burningred LvL 42 Abyss Walker - Bartz
[b]YARMAGUL LvL 29 Artisan - Bartz[b]
[b]Yeni Yetme bir karakter daha gelior :)[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Yine kablolari balıklar kemirmis oyunda oyle bir lag varki anlatılmaz yasanır bir yere yurumek icin tıklayınca 3 sn sonra yurumeye baslıyo zaten oyuna bi girdim kafamda cave maiden bekliyo 2400 hp var bi baktim lagden ciktık 400 olmus zar zor kactım allahtan her zaman oyundan cıkmadan once sprint atar cıkarım girince ne olur ne olmaz :)[signature][hline]Arthad LvL 56 Silver Ranger @ kain
Sosyal ağlarda paylaş

evet lionnada bu saatlerde 2-3sn lag var

gece 1-1.5sn falan oluyo ama yinede zulüm

bende hindemithte bi char açıcam mecburen
telekom bu sorunu 1 aydan once duzeltemez eger geçen seneki gibi büyükse[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 05 Haziran 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
ustumu basimi yirta yirta sokaklarda kosturmaya basliycam simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...