Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pk oldum yardım lütfen

JuMa

Öne çıkan mesajlar

Hehe ben Vandallarin sehrine gitmistim pk oldugumda. Liderleriyle konustum, izin verin 2 tane afk kesiyim, mavi olup gitcem diye. Adam kesinlikle olmaz dedi. Dedim eger izin yoksa bu wall of painde adam birakmam diye hirs yaptim. Adamda bindstone'da durup seni farmlamayan ne olsun dedi. 7 saat sonra -2 alignment'dan -24'e mi ne dustum butun wall of pain'i kestigim icin. :P

24 adam kesmekte ugrastiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

:) Ben perma kırmızıyım arkadaş şu alignment ı +100 yapabilmekten max +10 a çektiklerinden beri mavi olduğumu hatırlamıyorum :D Mavi olmam lazım gerçi yakında bi starter townlara gitmem gerek bi iş için ama nasıl olcak bilmiyorum :( Birde Alfar'ım sözde en basit mavi oluncak ırk da kimi kessem alfar çıkıyo :/
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Hahaha herifler 3 kere falan 15 dakika usenmeyip beni kovaladi, kabus gibiydi :p

1-2 hafta önceydi sanırım bir Full Plate setli(full) adamı yaklaşık 45dk kovaladım kaç atını kestim haddi hesabı yok :S sonunda çok sağlam bir fake atmaya çalıştı ama fark ettim son saniye yemedim ve son atını kestim adamın :)) Crafted Full plate çıktı hakkını verdi o ayrı :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...