Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yök'ten üniversite harçlarına büyük zam.

batuhan

Öne çıkan mesajlar

Masquerade said:

Üzüleceğini bilsem yazmazdım + editledim zaten.

/Quit

Adamın üzüleceği değil, çok sinirleneceği bir mevzu var ortada, başta da belirtmiş zaten ne üzülmesi diye.

Laflarınla narin insanların kalbini kırıyor falan değilsin, insanların sinirini bozuyorsun sadece, kimse söylememiş, bil diye söylüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
iletişim fakülteleri 891 TL'den bin 110 TL'ye çıkarıldı.

Cidden inanılmaz yani. "Devlet Üniversitesi" olacak bu. Neo Liberal politikalar anamızı ağlata dursun, biz okuyup adam olmaya çalışalım; birileri birbirini yesin iktidar nanesine biz ne yapıp ne eceğimizi düşünmekten kendimizi yiyip bitirelim.

Tepki göstermek şart sanırım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

oha ilginç olmuş. :) ikinci öğretime pek acımıyorum bu noktada :p (şaka şaka) ama gene de bilemicem.. çok olmuş harçlar.. aman banane yaa. ünverstelinin harcı beni mi gerdi.. ben işime bakarım..

edit: ha bir de, harçların bu kadar artmasından sorna, okula uğramayıp orda burda eylemdir, bardır, serseriliktir sürten öğrenciler biraz akıllarını başlarına devşirir ve okullarını adam gibi okuyup biranönce bitirirler :)
Sosyal ağlarda paylaş

oy ikinci öğretim okuyanlara sabır diliyorum.
Bu nedir abi YÖK yakmış ortalığı. Öğrenciler yine başlar protestoya ama YÖK takar mı? O ayrı. Anca Cumhurbaşkanı veya Başbakan ayıplayacakta öyle belki bişey olacak ama tayyeep bakarsak o anca "calculuslerini alıp gitsinler" der. Demedi demeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi, bu insafsızlık ya. Ben 2. Öğretim yıldız düşünüyordum mesela. Okuyanam abi bu şartlarda orada.
Durumu iyi olanlar zaten özele gidiyor. Sen memurun esnafın çocuğunu okutmasini engelliyorsun böylece. Adam birinci öğretime yetememis 2. Ye gitmek istiyor, niye ki bu insafsızlık.
Bitirmeye çalışmışlar resmen 2. Öğretimi. Hadi yök yaptı, hiçbi devlet organı hop kardeşim ne bu bi inceleyelim diyemiyor mu. Bu kadar mi başıboş hareket edebiliyor bu kurum.
Yani bilmiyorum da, harika bi eğitim yokken zaten, imkanlar süper değilken ne ki bu.
Okumayın demenin üstü kapalısı bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...