Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

son 3 gün. :)

BlacKDagger

Öne çıkan mesajlar

Crusader,Monk,Sage,Rogue,Bard,Dancer,Alchemist

yeni gelicek classlar arasinda ayrintili bilgi vede detay almak icin
Ragnarok Online Juno Update bakabilirsin.[signature][hline].:Ragnarok Online:.Gorlog:[i]:56/42 [i]Swordman

[Bu mesaj BlacKDagger tarafından 05 Haziran 2004 17:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Thief rouge olucam sanırım ben Kabul assasin daha güçlü ama o kadar çok assasin var ki pvpde onlara karşı yapılan taktikler standartlaştı bakalım Rougela neler olacak. düşünsene sana bashle vuruyor adam sende aynen ona bashle vuruyorsun, adam vurmaya çalışıyor ısklaıyor sen vurmaya decam ediyorsun veya saklanmış büycünün arkasındn ilkerliyorsun bir backstab yapıyorsun ve biyici ne olduğunu anlamdan ölüyor ,seni farkeden bir okçu sanad oğru bir ok atıyor vuruyor ve priestde ruwach çekiyor saklanamıyorsun , o anda Pneuma büyüsü ( okları duruduran priest büyüsü ) yapıyorsun adam bir an sana bakıyor bir an sonraysa sen onun üstündesin ve vuruyorsun :D ne bilim kombinasyonlar çok eğlenceli olabilir .
Sosyal ağlarda paylaş

Archer a bard/dancer konulur mu ya... Archer a koyacan bir Ranger sırf okların adamı olcak. Hunter skillarının çoğu bir işe yaramıyor. Sonra bir class daha koy musician diye sonra o gelişince bard/dancer olur.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

Kazaadan indiridim tü bölümlerini indiriyoeum şimdi çok tatlı ya hastalık derecesinde güzel tabi ingilizce veya japoncanız yoksa tavsiye etmiyorum :D ...
Daha bir bağlandım oyuna ya kesin konuşmiyim aslında rougeda çizgifilmde görürüsem fikrim yine değişebilir ...

[Bu mesaj Dunedain tarafından 07 Haziran 2004 19:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...