Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Basic Skillim 9 oldu şimdi?

Obscura

Öne çıkan mesajlar

Ne yapıcam ben
Thief olmak istiyorum basic lvl 9 oldu
gerçi oyundan kopuyorum sürekli ama
ne yapmam gerektiğini sölersenız sevinirim
bi mushroom questi yapıcakmışım bildiğim kadarıyla ama
nerden alıcam bu questi?[signature][hline] Nukem'in sarhoş haliyle icq muhabbeti..
Nukem-Ulan nie konuşmuyosun?
0bs-Champteyiz abi..
Nukem-Ulan iyiki bi şampiyon oldunuz..
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bak morroc yani basladıgın haritada en uste solda bir giriş yeri var oraya gir yıne aynı en sol üst git orda piramit girişi war oredan gir en ortada bir giriş yeri bulucaksun saten piramit içi labirent onun tam ortasında griş ordan gırdıkten sonra 2 kapı war sagdakıne giriceksin içerde masada 1 kadın 2 erkek war onlarla konus sana yeraitında bir yere gıdıp mantar sporu toplamanı ıstıcekler puanlu birşey neyse geldıgın noktadan yıne dısarı cık piramidin cıkısının tam ılersınde aynı dogrultuda bır adam bulucaksın biraz ılerde onla konus senı yeraltına yollıcak sonra orda yerde mantarlar war onları parcala mantar sporları cıkıor ama dıkkat et orda sınek bıde fabre war onlar dalıor sana yanı yanında hp olsun yeterı kadart topladıktan sonra ordan cık yıne labirent ıcındekı yerı don yıne konus olay biter biraz karısık anlattım ama cok basit[signature][hline]RagNorak<=>Shindei_TR==>> LvL 50/37 Swordman
LvL 35/27 Thief <=>Shindei-TR
Lag Sux Turk Telecom Rox T.T
Sosyal ağlarda paylaş

bu küçük yerdeki mantarlarmı yoksa zıplayan monste gibi olan mantarlardanmı alıcam
yanı spor dediin
mushroom net mı ne öle bişimi?
bide kaç tane alıcam[signature][hline] Nukem'in sarhoş haliyle icq muhabbeti..
0bs-Champteyiz abi..
Sosyal ağlarda paylaş

Questi bitirdim bikaç sorum daha var ama
thief guildde sağ tarafta bi adam var
sana bikaç skill öğretebilirim dio
3-4 seçenek verıyo hangisini öğrenıyım sizce
hangisni önerirsiniz ve bunlar ne işe yarar[signature][hline] Nukem'in sarhoş haliyle icq muhabbeti..
0bs-Champteyiz abi..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya 3-4 tane daha skill war ama ben yapmadım bazı seyler ıstıor yok sunu getır yok bunu getır ben oraya bı daha gıtmem :P skiller o kadar super deıl ben assain olmak ıcın kasıom onar 2.planda[signature][hline]RagNorak<=>Shindei_TR==>> LvL 50/37 Swordman
LvL 35/27 Thief <=>Shindei-TR
Lag Sux Turk Telecom Rox T.T
Sosyal ağlarda paylaş

oldukça işe yarayan backslide skili var pek çok kez hayat kurtarmıştır seni bir anda geriye atar hızlı kaçış için birebir ayrıca eşya warp bölgesinde yere düştüğünde ve almaya çalıştığında warp oluyorsan eşyanın bulunduğu yere aranı dön ve back slide yap doğru ayarlarsan eşyanı alabilirsin . Ayrıca Stone throwda lootlayan poporing gibileri senin yakınında tutmaya yarar . Yani kullanmasını bilene skiller oldukça yararlı ...
Sosyal ağlarda paylaş

Benim için halen assain önemli onlar halen 2.planda orca taş atsam ne işe yarıcak topu topu kafasını yararım ^^ bu arada rogue olabılır nefret edıyorum ama olmak lazım gibi gelior :P[signature][hline]Ragnorak<=>Shindei_TR==>> LvL 50/37 Swordman
LvL 45/33 Thief <=>Shindei-TR
Lag Sux Türk Telekom Rox T.T
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...