Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Priest...?

Dreamfury

Öne çıkan mesajlar

forumlarda hic priestlerle ilgili bilgi bulamadim,beni biraz aydinlatirsaniz sevinirim.
pvp de nasi sadece buffer olarak mi gorev goruyor? yoksa kendini bufflayip healleyip rahatca pvp yapip level kasabiliyor mu ?[signature][hline]Dreamfury-35 assassian
Holylight-20 cleric
Dream-29 knight
At Kain
That was just a dream,just a dream,a dream...
Sosyal ağlarda paylaş

Pristler oyunun yaşam kaynağı priest siz exp kasılmaz boss lar kesilmez hiç bi şi yapılmaz.

Oyunda en fazla arkadaş çevresi olan kişiler çunkü her kesin priest e ihtiyacı var oyunda en kolay item ları elde eden priest ler millet yalakalık olsun benim gruuma gelsin diye veriyo onun dışında satılmadığı için veriyo her yaratıktan priest item ı çıkar ve çok da kolay çıkar hiç item bulma yönünden sıkıntı çekmessin.

Skill lerine gelicek olursak 3 çeşit başlık var heal buff ve talisma

heal da skill verdikçe adı üstünde daha fazla heal yapıyorsun ilerki lvl larda bütün gruba aynı anda heal basıyorsun kişi üzerine curse atılıyor onu kaldırıyorsun lvl 60 1400 hp veren bir şişe yapıyorsun malzemeleri biraz aşırı olduğundan kimse yapamıyo ama .
Buff da adamların hp sini ve armorunu arttırıyorsun kendine özel vuruşlar geliyor vurduğun aletle % 200 250 gibi tam rakam hatırlayamıyorum.
Talisma da karşıdaki adamı uyutuyorsun hp, armor ve manasını düşürüyorsun stat alrını düşürüyorsun kısacası eziyosun bunlara sahip olan priest debufer deniyo eğer önünde sağlam bir archer varsa ikiniz 5-6 kişiyi çok rahat alabilirsiniz debuff ı yiyen kaçar zaten kendinde savaşabilirsin buff daki özel vuruşlarınla ama buna zamanın yok millete heal ve karşı tarafın bufflarını kaldırmaktan anca yanına gelirse ayıp olmasın diye vurursun kullandığın silahlar müthiş güçlü bir savaşçı kadar iyi vurmasanda tatmin edici vurabilirsin aklıma gelenler bunlar sorun olursa sor lütfen[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

Bu gün arkadaşlarla yeni bir plan yaptık bu plan ile priest kendini aşıyor öncelikle talisman ikinci skill in ise bbuffer oluyorsun sonra stat olarak 90 int gerisi full str e abanıyorsun oyundaki en fazla damage i veren char oluyorsun böylece tek başına fighter oluyorsun hemde noraml bir fighter dan daha güçlü.
pvp deki taktik
1. Düşmanın buff larını dispel et.
2. Düşmanın armorunu ve hp sini %40 indir
3. Düşmanın manasını 0 la.
4. Ya allah bismillah[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

Priest de armor mu yok oyunu bilmediğiniz çok açık en fazla armor ilk fighter sonra priest ki aralarında çok da fark yok daha sonra rogue sonra mage.

Sen beni 1 vuruşta öldürebiliceksen evet haklısın sleep denilen bir özellik var bilmem farkındamısın ?

Evet şu an deneniyo skill leri ve stat ları 0 layıp deniyo 4-5 gündür arkadaş Adonis 1 de nick Transmeta lvl 60 priest[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...