Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D&D Neverwinter

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

sen "hepsi emekle kazanılmış" diyosun da o iş öyle olmuyor.
senin yaptığın satışların parası exploitlerden geliyor. istediğin kadar hile yapmıyorum de adamlara satış yaptığın sürece sen de bu işin içindesin.aslında herkes içinde ah den milyonlar kazandığını söyleyenler filan hepsi.zen alıp trade yöntemi ile ad a çevirenler de.
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

sen "hepsi emekle kazanılmış" diyosun da o iş öyle olmuyor.
senin yaptığın satışların parası exploitlerden geliyor. istediğin kadar hile yapmıyorum de adamlara satış yaptığın sürece sen de bu işin içindesin.aslında herkes içinde ah den milyonlar kazandığını söyleyenler filan hepsi.zen alıp trade yöntemi ile ad a çevirenler de.

Bu konuda haklısın piyasaya ad sürülmese bu şekilde hareketli ekonomi olmaz bu kadar rahat para kazanılmaz .
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler bu AD satan siteler nasıl yapıyor biri açıklayabilir mi ? NVN de AD diye bir şey var, bunu sadece dungeondan veya item al sat yaparak kazanabiliyorsun. Bot ile farma bırakarak kazanma şansın yok. NVN milyonlarca AD satan site var. Adamın stoğu 1 milyar AD.. Nasıl yapıyorlar bunu ? Hadi exploit çıktı bastılar onları satıyorlar falan diyeceksiniz. Bu sadece NVN de geçerli değil ki. Her oyunda, oyun çıktıkdan 3-5 gün sonra spamlar başlıyor milyonlarca oyun parası satıyorlar. Bir açıklaması varmı bunun ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bak basitçe anlatayım para kazanmanın bir çok yolu var .
Bunlardan biriside oyunu iyi takip etmek
Yani hminnir setlerdeki bug kalktı daha öncesinden 20k 40k eden bir frozen hminnir ring şimdi en aşağı 400k dan gidiyor . biraz neler olup bittiğine bakıcaksın yeni patchlerde ne geliyor gibi . bu üsteki yalnızca bir örnekti .
Şu an 120k zenim var hala daha çok kazanmaya çalışıyorum buda başka bir zevk.
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

ben şu an borsadan kazanıyorum inanılmaz bir para var tek sorun 25k zenden yukarı emir yazamıyorsun alsatda o yuzden para kazanma olayı yavasladı şimdilik. mesela şu an 313 den satıyorum 20k 309 dan alıyorum yaklasık 20 dakkada 80.000 ad alıyorum

Abi hangi server o ya 300 küsurlara gidiyor zen?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...