Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Fantasy 14 online

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Argoel said:

İyi de bu oyunun ayıbı, ben ekstra para ödeyerek başka programlar kullanmak zorunda değilimki.
200 ping ile oynadığımızdan haberimiz var da ceremesini biz çekmek zorunda değiliz, senin ondan haberin yok bence.

ben sana şuan ki ortamda, oyunu rahat oynaman için çözüm öneriyorum arkadaşım.

diğer bir çözüm, eu data centerları açılması planlanıyor zaten, oyunu şimdi bırakıp 5-6 ay bekleyebilirsin. sanki ben açmıyorum serverları allah allah ya

trialini kullanın bir ay süre sınırlaması yok bedava gittiği kadar. birde şunu kullanın http://www.wowinterface.com/downloads/info13581-LeatrixLatencyFix.html
Sosyal ağlarda paylaş

chatte rahat konuşamadığımız pati ile bir alakası olmayan ve katıldığından beri bir kere bile yazmamış, selam sabah vermeyen gereksiz fazlalığı çıkardım sadece. bu herkese, paticik dışındaki adamlara yetki vermemden kaynaklanıyor bu hata. alakasız insanlar girdi. birilerinin sadece çoğul görünmek adına guildine aldığı bütün türkleri kanal doluşturulmasına gerek yok, birşey konuşulmayacaksa. zaten guild chatinden konuşuyorlardı bir şey değişmedi.

adı üstünde paticik kanalı türkiyem falan değil. ayrıca patiden bir tek seni yanlışlıkla çıkarmışım, geri davet etmiştim, hemen butthurt olup hemen buraya yazmanın bir alemi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...