Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Fantasy 14 online

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Abi ben combatı sevdim daha az button smash daha çok farkındalık isteyen bir combat sanki, tabi daha çok erken yorum yapmak için ama ilk 5 leveldan sonra daha çok ısındım oyuna ilk 5 level biraz sıkıntı.

Maplerin genişliği, ferahlığı tamam combatların iki tuştan ibaret gibi gözükmesi olayı var, ama sağlam bir combata girdim instanced level 10da görev, gayet o ana kadar pot mot ne kadar cdli skill varsa kullanmaya mecbur bıraktı. İlerde skill chain olayı daha güzel olur illa ki.

GW2 daha akıcı combatı vardı ama evet, hani öyle cafcaflı scrolling combat text olmaması bile güzel.

İlk 5 levelda tamamen farklı düşünüyorudm oyun için mortisin dediği gibi oyun ilerledikçe daha düzgünleşiyor. Ha archer kötü ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Combat 2 tuştan ibaret değil, en azından bende. 22mage+17 conj var. Mage ile duruma göre 4-5 spell atıyorum. conjdan gelen 4 spellden 2 si combatta iş görüyor cure ve dotlu olan wind based spell.

Hele birde hardcore oynayacam diyip ice ve fire buff dönüştürme olayını filan kasarsanız oyun hepten kastırır oynayış. Düşün bende jobda yok şuan. Oradan gelen abilityleride düşünün.

Ama normalde yoldaki moba tek spell spamlıyorum o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Abi ben combatı sevdim daha az button smash daha çok farkındalık isteyen bir combat sanki, tabi daha çok erken yorum yapmak için ama ilk 5 leveldan sonra daha çok ısındım oyuna ilk 5 level biraz sıkıntı.
ahah farkındalılık aushfasf.

button smashliyosun sadece daha az kez gerceklesiyo tum olayı bu oyunun
Sosyal ağlarda paylaş

evet açıklamıştı bir yazısında , yani bunu yapmak geçici bir çözüm olur prioritymiz server kapasitlerini düzetlmek öncellikel diye. En son da aşağıda bunu demiş. ekleyecekler herhalde

Resolving AFK Character Issues

From several users on some of our more congested Worlds, we have received requests for a feature which automatically logs out characters who are AFK for an extended period of time. We are actively looking into the implementation of such a feature, but have decided to first concentrate our efforts on increasing the number of Worlds and optimizing the Duty Finder server
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...