Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Revolution Guild - Burning Steppes Hakkında Şikayet

tatar2

Öne çıkan mesajlar

Karalama kampanyası nedir ya?
Ben senin notunu ventten hangi itemın daha iyi olduğunu anlattığın gün vermiştim.
Ayrıca seni neden karalama gereği duyayımki (haklı olduğun varsayımı ile)
Extra dkp mi verecekler bana?
Bütün raidlere spot garantisimi kazanıcam?

Bende bu guilde ilk girdiğim dönemler senin gibiydim hatta fazla ciddiler diye officer tayfasına uyuz oluyordum :P
Velakin türk tabanlı guild oluşumlarının başka türlü ayakta kalma şansı yok sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

1 hata yapar ok 2 hata yapar uyarırsın dikkat et 3. de ulan gerizekalı dangalak adam gibi oyna derim tutupda kimse ulan sen bana nasıl hakaret edersin demedi bu güne kadar.

Aynı hataları tesadüfen de olsa sen yapsan ve sana gerizekalı deseler ventten falan, eminim ki sende "ulan bana nasıl hakaret edersin" demezsin...
Sosyal ağlarda paylaş

-Bir seferinde p3 de nemesisi heallerken (tanklayan warlock) fara yerine geç diye bağırdı ventten. Yerime geçersem nemesisin rangeından çıkacağımı ve ona assign edildiğimi bildiğim halde yerime geçtim ve göz yumdum nemesisin ölmesine çünkü daha fazla laf işitmek istemiyordum. Neyseki kimse nemesis niye öldü diye hesap sormadı olay büyümedi.

ahahah
abi bu cok iyiymis ya
dilsiz misin lan
solesene warlock rangemden cikiyo diye
abi ben yerimde duriyim olurse olsun naisl bi mantik ahaha

(salih berk bunlari iyi ogrenin lan bi dahaki mimiron tryda gokani oldurun bole bana uzaktin bende yerimi biakmadim diye)
Sosyal ağlarda paylaş

Türk guildlarında çok adam kayrılır doğru. "O benim arkadaşım raide onu alıcam" muhabbeti çok olur. DKP'de kayrılır. Ve Drerd & Faramiru corp. bu işi çok iyi yaparlar.
Ama Türk insanıda "Aaa niye invite edilmedim aaaa" dramasıda çok fazladır! 2 haftada bir online olup niye member değilde hala trial/casual olduğunu soran tonla mal gördüm.
Tatar dediklerinde ne kadar haklı bilemiyorum. Ama tanıdığım ruh hastası ( ki bu lafta ciddiyim tedavi olması gerekiyor) Faramiru eğer buraya gelip post atıyorsa Tatar'ı haksız görürüm..İnsanlara haksızlık yapmak/hak yemek/arkalarından dolap çevirmek vs konularda çok iyidir ama ona yaparsanız ateş püskürür :) Ki revo iyi oyuncu olana yapışır,olay sende bitiyor tatarcan :)
Hiç bir zamanda kötü oyuncu olmamıştır namı diğer Devil666 :)
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:

Regalya said:

1 hata yapar ok 2 hata yapar uyarırsın dikkat et 3. de ulan gerizekalı dangalak adam gibi oyna derim tutupda kimse ulan sen bana nasıl hakaret edersin demedi bu güne kadar.

Aynı hataları tesadüfen de olsa sen yapsan ve sana gerizekalı deseler ventten falan, eminim ki sende "ulan bana nasıl hakaret edersin" demezsin...

Şahsen ben aynı hatayı 2 kere tesadüfen yaparsam kimseye fırsat bırakmadan "bugün gerizekalılığım üstümde, varsa biri replace istiyorum" diye yazıyorum.

3 kere aynı hatayı yapıp hala sanki hiçbirşey olmamış gibi takılanada gerizekalı lafı az bile. 24 kişi sizle birlikte yaptığınız hatanın ceremesini çekerken, kimsenin aynı hatayı 3 kere yapma lüksü yoktur.

Dahası raid lider "arkadaşlar şurda bir uçurum var grup 2 şimdi o uçurumdan atlıyacak" dersede herkez gidip atlamalıdır ordan. Liderin sözlerini yorumlamayı marifet sayanlar, oturur çalışır taktiklere gelir yönetir sonra raidleri çok biliyorsa. Hem sorumluluk almayıp hem hariçten gazel okunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

(salih berk bunlari iyi ogrenin lan bi dahaki mimiron tryda gokani oldurun bole bana uzaktin bende yerimi biakmadim diye)

ahaha super fikir lan
heallamayin gebersin

zaten omen yuklemiyor, %120 threat yapip aggroyu almayi bekliyor porterenin kirmizi olmasini bekleyip

zaten kendimce cozum buldum, bakicam gene aggro umursamadan abaniyorsa patlaticam bubble i boss bi dovsun bunu sonra alicam geri gene
raidin geri kalani risk etmeden hemen hemen her boss extra repair sokabiliriz buna iyi plan yapip baslarsak :3
Sosyal ağlarda paylaş

tatar2 said:

adem baya kasmışsın sende karalama kampanyasına sözlü bişey üretemeyince afiş falan hazırlamışsın. +dkp

@adem: tatarın hiçbirşeye hazırlandığını görmedim demişsin. Neymiş mesela? Ya zaten kaç kere gördün ki beni raidde

@Catze: ben drerde sömürülüyorum dedim 2 saat ventten konuştuk tamam exentedın dedikleri doğru değilmiş dediler içimi rahatlattılar. Bana şans verileceğini kimseyi öyle yedek bekletmediklerini söylediler. Neden atılsın ki öyle muhabbetine duran insanlar var tatarda onlardan biriydi demen saçma oluyor. Ben spot bulamıyorum diye yakınmıştım. Birçok kişiyle konuştum bu konuyu hatta senle bile. Şimdi nasıl olur da benim sanki muhabbetine guildde durduğunu sanıyorduk gibi bişey diyorsun? Kaç defa yer varmı yer varmı diye sordum sordum anca 3 boss kestim.

adam artık olayı aşmış konu başka yerlere gelmeye başladı kime saldırcağını şaşırdı yok +dkp yok raid spot yok officerlıkmı vaat ediyorlar.ben bu tipleri hiç anlamıyorum atılmışın olay bitmiş insan olcan ya başarılar dileyip gidincen yada hiç bir şey sölemeden köşene çekilcen.senin yüzünden millet işini gücünü bıraktı 3. şahıslarda yanlış bir izlenim bırakmamak için senin amaçsız iftiralarına cvp veriyorlar.birde merak ediyorum burda bu kadar çirkeflik yapan bir adamı hangi gm güvenip guilde alır.

seni tek kelime özetler anam;

köprüyü geçinceye kadar ayı'ya dayı diyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

ahaha super fikir lan
heallamayin gebersin

zaten omen yuklemiyor, %120 threat yapip aggroyu almayi bekliyor porterenin kirmizi olmasini bekleyip

zaten kendimce cozum buldum, bakicam gene aggro umursamadan abaniyorsa patlaticam bubble i boss bi dovsun bunu sonra alicam geri gene
raidin geri kalani risk etmeden hemen hemen her boss extra repair sokabiliriz buna iyi plan yapip baslarsak :3
ben delikan a kıllık olsun diye fight sonlarında heal atmıyordum bazen. öyle yapın daha pratik.
Sosyal ağlarda paylaş

Harbi baymış muhabbet haa. Yabancı guild akar abi. Dün mimiron 10 man da 2 kere mal gibi öldüm 2 kere CR attılar hiç kimsede bişe demedi çatır çatır kestik diğer denemede. Ne yani harbi drama aldı başını gidiyor. Tatar çıkmış işte guildden başka guild bulmuş ne derdin var daha. Revo'da progressine devam etsin. Takmayın bu kadar. Relax olun.
Sosyal ağlarda paylaş

dramayı ayakta alkışladım prodüksiyon on numero.

BonePART said:

adam entresan zaten

adam vezaxxi aggroluyo
mimironu aggroluyo
herseyi gectim
gecen gun JOHNSON u aggroladi
geldi taunt atti gitti yane
o derece aggrolamis

ahah olm işte pro dps full nukelüyo daha ne istiyosunuz. moar threat plz. mimironu p1 de agrolamak kolay 5-6k dpsle. vezax aggrolamak daha kolay mage olmayan biri için.
Sosyal ağlarda paylaş

amma abartıyorsunuz ya, adam 3 kerede hata yapabilir 5 kerede, oyuna alışamamıştır , kafası doludur , sarhoştur ...vs. Ayrıca iyi bir oyuncu olmasa nolucak yani oyun lan bu ? En fazla kibarca söyleyip yollarsın ama ; iş hakarete gelince dur bakalım , orda demişler yok 3 kere yaparsa gerizekalı bile az denir , biri demiş yok bende sövüyorum 50 yaşında adam var ses çıkarmıyor , ulan siz kimsiniz bana hakaret ediyorsunuz , tamam bi samimiyet olur argo konuşursun ama ; oyunda herkesede bu kadar rahat konuşamazsın.Tabi hep ergen gençler dolu olduğu için kimseden bu olgunluğu bekliyemezsin , ama ben gerçekten insanların birbirine saygılı olduğu iyi guildler gördüm.Demekki mümkünmüş
Sosyal ağlarda paylaş

kazım sen celallenmişsin garip sekılde iyi hosta , kim kime hakaret etmıs ? anlamadan bilmeden yorum yapma bence.hakaret i yapan Tatoşcan.Atılmayı hazmedemeyen bu genç , konuyla ilgisi olmayan diger guild memberlerine " idiotlar , koyun gibiler " tarzı seyler soyledi.Sonra herkese soz hakkı dogdu normal olarak o yuzdende konu uzadı boyle:) Zaten boyle terbiyesiz adam atılmazda napılır.O yuzden once olayı ogren sonra yaz ne yazıosan.

Tatar , hemen hemen tum forumlara yazmıssın bişiler ama cogu kimse sana hak vermiyor.Neden tarafsız olan kisilerin sana olan elestirilerine cevap yazmıosunda hala belli kisilere cevap yazıosun? sonrada bana sadece kendi guildindekıler saldırıor diorsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Değerli forum okuyucuları;

Herkesin gördüğü üzere bu tatar denen diger forumlarda egiray denen arakadaşın işi gücü bulunmamakta,kendisi boşluktan artık kendime bir eğlence yaratim sanal alemden reel işler bekler durumuna gelmiş bir şahsiyettir.Soruyorum hanginiz bir guildten atıldığınız veya çıktığınız için bu kadar sorun etmişsinizdir.Nedir yani alt tarafı bir oyundur bu böyle saçma sapan hakaretler laf atmalar ,bu kadar çok dokunduysa delikanlı adam gider yüz yüze gelin konuşalım der yiyorsa,yemiyorsa da oturur kapar çenesini böyle saçma sapan işlerle uğraşmaz.Yok master yapıyormuş yok liderlikmiş yok butun vaktini oyuna harcamışmış.Zaten yapıcak hiçbir şeyi olmayan adam oldugu açıkça gorulmekte olan bu şahıs için zavallı diyerekten bence susmasını tavsiye ediyorum ya da google dan ''tekrarlama'' hastalığını bir araştırıp çaresini arasın.

Teşekkürler

Olmec Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kere UZATIYORSUN diyenler için: Evet guildden atıldım başka bir guilde gittim şimdi ordayım zaten. Ben, bana haksızlık yapıldı diyorum derdimi anlatıyorum başka insanlar da görsün diye. Bana karşı karalama kampanyaları, topluca dalga geçme furyası, hakaretler gırla gidiyor. Konunun uzadığını düşünen bu konuyu daha fazla okumasın. Sonuçta internette yazan herşeyi okuma zorunluluğunuz yok.

@adem evet raidlere hazırlıksız geldiğimi söyledin ben de neymiş dedim cevap vermedin. Bu arada ben item leveli hangisinin yüksekse o daha iyidir bişeyi ben genelleme yaptım. Paladinimde ve dk da daha yüksek item levellı itemim mevcutken statları daha uygun diye düşük item level kullanıyorum zaten. Item levelına göre kıyasıyor olsam rawr programını kullanmazdım. Ayrıca elitistjerks.com a açıldığı daha popüler olmadığından beri üyeyim. Zamanında yazılar yazıyordum. Guildimizin tankı bırak theorycraftı oyunun adı warcraft derken ben yine matematiğin bu oyunda etken olduğunu hep söylemişimdir. Sen kalkıp şimdi item levelına göre item giyer gibi bişey diyorsun. Belki yanlış anladın bilemiyorum ama yok öyle bişey. Ama şunu halen söylerim dps de olsa +staminanın faydası vardır. Dps ve survival elmayla armut gibi kıyaslanamıyor ama ölü bir caster dps yapamadığından aoe li fightlarda özellikle yüksek stamina kötü bişey değildir. ne kadar stamina ya ne kadar sp tercih edilir tam olarak bişey diyemeyeceğim.

Ben 2. uzun yazımda beni beceriksiz bir oyuncu olarak görün başta ki konu sapmasın demiştim ayrıca. Çünkü benim şikayetim ben çok iyiydim beni yine de almadılar falan değil. Bana yeterli şans verilmedi. Bana yalan söylendi. Bana bekle şans vereceğiz dedikten 3 gün sonra başka adam aldılar. Beni kicklediklerinde bir tane daha adam arıyorlardı. 50 boss için yer varmı dediysem 3üne sadece girebildim. Zaten kötü oynuyorsun kusura bakma seni raidlere alamıcaz pek deselerdi neden böyle olay çıkartıyım ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...