Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yahşi Batı [Cem Yılmaz]

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

çok bariz gora daha komikti :)

ha geçenlerde izledim yine o kadar gülmedim.ama ilk izlediğim zamanlarda ve ondan soraki zamanlarda rahat 10-15 defa izlemişimdir gorayı.tek tek sahneleri izleyip gülmeyi saymıyorum :)

arog,goraya göre daha kaliteli ve az komik bir film.yine güldük 2-3 kere izledik.ama goradaki gibi değildi

yaşi batı belki çok komik olmayacak.ama türk sineması açısından yine kaliteli bir film olacaktır.

yannız ozan güven direk role oturmuş.kasabanın entel ağır başlı kovboyu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Cem Yılmaz'ın filmlerini sevmeyen azınlıktan biriyim ben de.

Çok zorlama filmler çekiyoruz. "Bak bu sahne komik, hadi gül" şeklinde şeyler oluyor hep. Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu, Gora, Arog, hep sıkıcı filmlerdi. Yav zamanında Turist Ömer gibi güzel mizahlı filmler olurdu. Şimdi mumla arıyorum o tip filmleri.

Cem Yılmaz şaklabanlık yapıp sürekli sırıtınca herkes gülüyor, e bu adam da aynı Recep İvedik gibi bırakmaz bunun peşini.

Gerçi Kemal Sunal filmlerini izlerken "adam haklıymış, çok kötü bir durum" diye düşünmek yerine "aha lan aynı ben lan ğağağağa" diyenler için çok bile.

Ama ilerleme yanlısı olduğum için kesmiyor beni.
Evrensel mizahtan beslenmeleri lazım. Çok içe kapalıyız.
Sözde çok kültürlü, okumuş etmiş adamlar ama dünyayı hiç takip etmiyorlar.
Ne biliyim arada Gundam'a laf soksalar, Robocop'a atıfta bulunsalar, Freud'ten bahsetseler felan...
Umut Sarıkaya, Selçuk Erdem, Cem Dinlenmiş gibi adamlar var aslında ama bunları da film sektöründe göremiyoruz.

Her yeni filme umutla yaklaşıyorum ama olmuyor, yine olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...