Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

no receipent for sale (munak taming)

Dogbert

Öne çıkan mesajlar

tame hayvanlar bildigim kadari ile karakterine ozellik eklior mesela orc warrior armor saymadan vuruor die biliorum ama tame etmek zor bende bi green pettit tame denicem itemini buldum sansa ama bakalim iste lvl 44 oldugu icin %5 sansi war :p tame edersem satilikdir oda yazim buraya simdiden.[signature][hline].:Ragnarok Online:.Gorlog:[i]:50/37 [i]Swordman
Sosyal ağlarda paylaş

onun yuzdesı neye baglı yaratıgın lvl ına yakınlıgınmı neye baglı bende bigfoot u tame lemek ıstıyorum her yaratık tame lenıyormu.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wolas, 01 Haziran 2004 14:23 tarihinde demiş ki:
onun yuzdesı neye baglı yaratıgın lvl ına yakınlıgınmı neye baglı bende bigfoot u tame lemek ıstıyorum her yaratık tame lenıyormu.

hayır.. maalesef her yaratığı tame edemiyosun..
şimdi bende merak ettim.. o yüzde olayının nasıl hesaplıyosun???[signature][hline]Web: www.desolator.tk
Mail:
[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...