Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noluyo?

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

32 tane gibi serveri olan bi oyunda 1500 kişi olması sorun zaten :)

normalde 10000 akşam saatlerinde zorluyodu forumu :)

emuda tek serverımız var server her şekilde herhangibi serverdan daha kalabalık durumda :D

down oldugunda bile ircte an itibariyle 442 kişi var anti afk kanalında gene an itirabariyle 326 kişi var ve muhabbet ediliyo server bekleniyo falan fişman

nge'de ne var? babalar.. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Netcafe said:
32 tane gibi serveri olan bi oyunda 1500 kişi olması sorun zaten :)

normalde 10000 akşam saatlerinde zorluyodu forumu :)

emuda tek serverımız var server her şekilde herhangibi serverdan daha kalabalık durumda :D

down oldugunda bile ircte an itibariyle 442 kişi var anti afk kanalında gene an itirabariyle 326 kişi var ve muhabbet ediliyo server bekleniyo falan fişman

nge'de ne var? babalar.. :D

sizin emu nun linkini verebilir misin?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyunu yükledim. Emu launcherıda yükledim. Patchler indi güzel güzel. Fakat sabah deneyeyim diyince login ekranında bad password diye hata aldım. Kasıtlı yanlış password girince incorrect password blabla diyor. Username'ide kasıtlı yanlış girersem 2 hatadan farklı bir hata veriyor. Birkaç kez denedikten sonra kutucuklar arasında birkaç kez unable to logon server falan yazdı. Bende herhalde server down diyerek denemekten vazgeçtim. Akşam gidince tekrar deneyeceğim fakat sorun serverdan mı benden mi emin olamadım :/ Bilen varsa el atarsanız iyi olur valla. Birlikte takılırız yaf :)o
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...