Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Party At Ganka

bingildak

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Dun aksam AV'nin spastik supportunun 4 gun gecikmeli yardimiyla oyunu alabildim. Daha oyun hakkinda iyi veya kotu yorum yapmaktan cok uzagim ama bana UO gunlerini hatirlatiyor, o yuzden su an durumdan hosnutum. Sanirim bizde pati tayfasi olarak 4-5 kisi variz.. Merak ettim, eskiden britte yaptigimiz gibi birbirimizi dovup heallesek skill kasmak icin yararli olmaz mi? Yoksa PVE daha mi etkili oluyor? Ayrica PVE'de gank yenmiyor mu zirt mirt? Sayet beni goblinidir, orcudur elden gecirmeyen kalmadi :p

Neyse olay PVE'sede eglenceli olur beraber biraz farm yapariz..

Fena newbie'im, tek kastigim sey mining o da daha 40'lara geliyor, siz artik daha deneyimliler olarak bir etkilesim yaratirsaniz katilmak isterim, sayet bu skiller kasilmali, dummy'e cevirdiler :p

p.s son gunlerde ping durumuz nedir? 150-200 arasi bence cok fena, boyle buyu ok atilmaz :s
Sosyal ağlarda paylaş

Serverın çoğunluğu North American oyuncu ve 200+ pinge sahip oluyor genelde ben ve reogmar 78-120 civarı takılıyoruz. Skill kasmak içinde ya mob kullanıyorsun ya vur parry heal gibi bir macro felan ayarlayabiliorsun yada clanların player şehirlerinde zombie wall unu kullanıyorsun(afk tipler yada block macrocular oluyor).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...