Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gunduz saatlerinde lag problemi

fmea

Öne çıkan mesajlar

selam arkadaslar
saat 6-7 ye kadar inanilmaz sekilde packet loss lag yuksek ping her ne gerekiyorsa onlara sahibim kablonet kullanicisiyim
sizdede bunlar bu saatlere kadar oluyormu?
lionna saat 9 dan sonra en dolu saatlerine ulasiyor ama o saatlerde gunduz saatlerinde yasadigim kadar lag olmuyor
ttnetten kaynakli gibi bu cunku saat 6 7 den sonra rahatliyor oyun o saatlerde is saati bitimi oldugu icin turkiyenin yurtdisi hatlarida rahatliyor heralde..
sizde herhangi bir rahatsizlik varmi?
Sosyal ağlarda paylaş

yohk bende ole bisi ADSL 2mbit :P oldugumu solemeyi unutmusum
tek rahatsiz oldugum bartzda ki ondk dabi atilan resetler baydim oyundan ciktim hatta
gerci questmi baydirdi resetlermi bilemicem[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

[Bu mesaj Creel tarafından 01 Haziran 2004 13:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

garip garip seyler oluyor bende
mesela gidiyormus gibi gozukuyorum sonra 20metre geriye isinlaniyorum
arkamdaki mob onume gecmis oluyor
oda bakiyor arkasina gelmisim tekrar ustume kosturmaya basliyor
veya takiliyor oyun ama mob vurmaya devam ediyor o sirada eger sansliysam olmeden kacabiliyorum simdiye kadar olmedim o yuzden ama kesin olecem
Sosyal ağlarda paylaş

2mbit ole bir farkediyorki. ama makinende ram olmasi lazim ramin yoksa savas mavas hikaye sen daha ne oldugunu gorene kadar on kisi ustundne gecer[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

fmea hehe
senin basina gelen benim basima hep gelio su siralar
hatta dunki final vurusu gibi bisiydi
crumaya kosuodum (makinede virusmu var nedir) alet deli kaislio iki debi siyah ekran yiyiorum filan nese devam ettim yola (turk genci korkmaz black screenden!!) bi atlama daha oldu baktim dire wolf pesimde vuruo filan sonra 1 sn sonra bi atlama daha tekrar geldi goruntu bu sefer 3 dire dalio tabi her atlamada moblarla aramda bi 5-10 emtre acilio sonra moblar yetisio bana hehe arka arkaya 2 atlama daha yedim birincide skatolar geldi ikicide 4 skato 3 direwolf oldu sonraaaaa bi daha atlama oldu bu sefer 2 horor ve bi arıda eklendi partie :) ama goruceksiniz her atlamada 10+ mob benim eski oldugum noktadan bana doru kosmaya baslio bunlari görüyorum ama bisi yapamiorum filan sonra crumanin girisine baya yaklasmayi basarmishtimki skto mudur nedir onlarin 2 workerida katilinca partie hehe direk yattim :) allahtan yakinlarda tanidik bi 45+ cleric vardida xp im bi kismi gerdi dondu[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

pdef 550 :p 10-15 vuruyolar cok oluyo oyle takilma falan
vuruyolar 30 ar 40 ar kere skilip oldiremiyecez bunu die gidiyolar heralde
cok oldu oyle system full
"hede did bilmemkac dmg"
mesajlari ile dolmus hp 1k kalmis , birakip gitmis oluyorlar[signature][hline]Cinli kanka , Movement Speed arttiran Dance of Wind skillini henuz alip almadigimi sormak icin dediki ;
u got run run dance ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...