Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CINLI YOK EDINN!ORDADA 1 TANE VAR KOSUNNN!!

Dreamfury

Öne çıkan mesajlar

isimlerinde sayılar olan çinlidir büyük ihtimal

adamların çogunun isimler böyle :)
tabi o kadar nüfusa isim yetmiyo bide numaralandırıyolar[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

"insan bazen, masanın üzerinde duran çakmağı göremeyyo"
hilmi teke

Sosyal ağlarda paylaş

lol bilgisayar yenilense valla alıcam bu oyunu:)[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 29 Mayıs 2004 22:59 tarihinde demiş ki:
lol bilgisayar yenilense valla alıcam bu oyunu:)

hhaaaayııııııııırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!! :P[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

jagd daha cinlilerle yakin bi muhabbetin olmadi di mi :)
oldugunda neden cinliler disinda herkesin cinlilerden nefret edicegini anlarsin.
en kucuk bir kazanc icin her turlu pisligi , serefsizligi yaparlar.
bu arada o ss gordugunuzde CN coktu ama tecavuz ettik :P[signature][hline]Dreamfury-35 assassian
Holylight-20 cleric
Dream-29 knight
At Kain
That was just a dream,just a dream,a dream...
Sosyal ağlarda paylaş

yok dream olmadı,ama dikkatimi çekti daha öncede çinliler hakkında önyargılı birkaç mesaj gördüm.Önyargılı diyorum çünkü sebep belirtilmemişti,yazan arkadaşlar deseydiki şu şu sebepten çinlileri sevmem tamam amenna.Ama sebep gösteilmeden yazılmış şeylere önyargı diyorum(herkesinde bir olmadığını çekince olarak saklı tutuyorum).Biraz daha açarsan sevinirim mesela ne yapıyorlar

[Bu mesaj jagd tarafından 30 Mayıs 2004 10:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu zevk almak icin deil şurdan avrupalı ve amerikalılara para satmak için oynuyorlar
çinli klandaşımla geçen bir bot diyaloğunda
"hepsinin allah belasını versin , ama o botcuların %20 si geçimini o şekilde sağlamak zorunda , çoğunun yapabileceği iş yok ve eve o şekilde yiyecek götürebiliyorlar " demişti
bende "bu benim moblarımı kesmeleri bana sting ile vurup mobun beni kesmesini izlemeleri için sebep değil" deyince
"%15-20 si dediğim kategoriye giriyor gerisi tamamen şerefsiz ben onları kendi vatandaşım olarak bile görmüyorum" demişti
hatta dun clanchatten bizimkileri "gelin cinli kesiyoruz olay varr :p" diye cagirinca clan chatten gelen cevap "bizde cinliyiz :p" , "ama maiaacigima daliyorlarsa affetmem" olmuştu

mal bir cinlide gaza gelmis lvl30 falandi heralde 1v1 dedi
iyi dedim 15 dmg koydu yatti sora "humm u'r good " diyor
lan velet git para kasmayi birakda lvl atla[signature][hline]Cinli kanka , Movement Speed arttiran Dance of Wind skillini henuz alip almadigimi sormak icin dediki ;
u got run run dance ?

Sosyal ağlarda paylaş

ehe bu resimle ne ya,
herkes dark elf :)

kim çinli, kim dost belli olmuyor.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer Mage
Karakedi of Gustin - Lvl 36 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 20 Dark Elf - Dark Wizard
KaraTank of Gustin - Lvl 17 Human - Warrior

[Bu mesaj karakedi tarafından 30 Mayıs 2004 16:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...