Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kusura bakmayın yardım gerkıyor

gohanx

Öne çıkan mesajlar

merhabalar

arkadaslar forumu inceledım ama tam aradıgım şeylerı bulamadım.Ben çok eski bir knight online oyuncusuyum oyunun hali içler açısı durumda oldugu için wow aldım pek sevmedım warhammer onlıne aldım 13 lwl bır orcum var inglizce bilgim pek yok ama idare eder durumda. çoğu şeyın neye yaradıgını bılmıyorum :) mesala pelerın almak için ne yapmak gerekıyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

ne saçma cevaplar :P hatta cevap yazmaya çalışmasanız daha iyi.

drop olarak buluyosun pelerini, yani yaratıktan vs. düşecek. oynamayalı baya bi süre oldu ama level 12 bi karakterimde pelerin varken level 16 başka bi karakterimde yoktu. şans işi biraz yani :) bi de ilk pelerinin dümdüz bembeyaz oluyor, eğer bi guild'de olursan ve guildinin levelı yetiyorsa pelerinde guildin arması gözükür.
Sosyal ağlarda paylaş

cenx said:
böle başlıkta açma. seninle aynı sorunu yaşayanlar aramayı kullanarak buradan sana verilen cevapları okuyup yararlansınlar.
birde nayt onlayn wow dan warhammerden 30 kere daha pahalı bi oyundur.

Eğer insan gibi oynarsan değildir ha eğer oynanmıcaksa, oynanıcak oyun değildir. Gidipte oyun parası için veya itemlarına yüzlerce lira para verirsen bu işin meblası cüzdan değildir, BEYİNSİZLİKTİR. Bu da o oyunu bedelli bir oyun yapmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Legadema said:
cenx said:
böle başlıkta açma. seninle aynı sorunu yaşayanlar aramayı kullanarak buradan sana verilen cevapları okuyup yararlansınlar.
birde nayt onlayn wow dan warhammerden 30 kere daha pahalı bi oyundur.

Eğer insan gibi oynarsan değildir ha eğer oynanmıcaksa, oynanıcak oyun değildir. Gidipte oyun parası için veya itemlarına yüzlerce lira para verirsen bu işin meblası cüzdan değildir, BEYİNSİZLİKTİR. Bu da o oyunu bedelli bir oyun yapmaz.

+1

bende zamanında knight online oynadım ve çokta güzel paralar kazandım char,item,gb satışından ama herzaman acımışımdır oyuna üyelik harici herhangi bişi için para yatıranlara... evet o yönden bakarsan knight online şu an en pahalı oyundur...
Sosyal ağlarda paylaş

gohanx said:
merhabalar

arkadaslar forumu inceledım ama tam aradıgım şeylerı bulamadım.Ben çok eski bir knight online oyuncusuyum oyunun hali içler açısı durumda oldugu için wow aldım pek sevmedım warhammer onlıne aldım 13 lwl bır orcum var inglizce bilgim pek yok ama idare eder durumda. çoğu şeyın neye yaradıgını bılmıyorum :) mesala pelerın almak için ne yapmak gerekıyor :)

1.si bol bol sclere katılıp şansın varsa karşı tarafın playerlerini kesince droplayabilirsin
2.si pq kasarken yada quest yaparken random olarak drop alabilirsin
3.sü pq revardı olarak alabilirsin
4.sü yukarıdada arkaaşın dediği gibi renown rankın yeterli ise renown mechnatlardan alabilirsin
5.si ise ana kalene gidip ahden satın alabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...