Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu aralar ne oynuyorsunuz ?

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

Ben hanım için xbox'a house flipper almıştım baktım keyifli tam boş boş kafa dağıtmalık oyun steamde de hayvan gibi atölye içeriği var gittim indirim varken steam üzerinden de aldım. 2 günde 10 saat gömmüşüm. 

Edit: Bu oyundan önce yeni nesil update geldi diye metro exodus'a daldım 3 günde bitti. Şimdi ek paketlerine devam ediyorum arada da eso takılıyorum yine yeni nesil update hatırına arada bir iki görev yapıp çıkıyorum.

DareJedi tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Everhood'a düştüm, çok yükseğim oyuna. Bayadır böyle devamını merak ede ede, şaşırarak oyun oynamıyordum. 

https://store.steampowered.com/app/1229380/Everhood/ 

Undertale, minit falan sevenler zaten oynamak zorunda da genel olarak dorohedoro, rick and morty gaming kafası keyifli. oyunun akışı, anlatım tarzı, rpg öğeleri pek kafa açıcı. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 1.07.2021 at 09:21, ad3m dedi ki:

The Slormancer oynuyorum bu aralar. Arpg ve pixel art seviyorsanız çok güzel bir oyun. Henüz çok genç çoğu content yok bile 2 kişi yapıyor oyunu bir roadmapleri var ona göre content ekleniyor. Türü seviyorsanız destekleyin gençler.

Ben alıp deneyip refund ettim bunu, çok tekrar.

Sosyal ağlarda paylaş

Evet başta dediğim gibi oyun çok genç ve 2 kişi yapıyor. Ben de hobi olarak oyun işleri ile uğraştığımdan böyle bir ürünü 2 kişi yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimden desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Adamlar sağlam bir base yapmış ve content ekliyorlar. Release olarak tatmin edici bir şey çıkacağından umutluyum.

Sosyal ağlarda paylaş

On 30.06.2021 at 23:12, sylvanas dedi ki:

moons of madness.

https://store.steampowered.com/app/1012840/?snr=1_5_9__205

mars'ta geçen lovecraftian oyun. baya etkileşimli ve imersif. 

Kısa oyunmuş bitti 6-7 saatte. Ustune call of cthulhu'nun yenisini mi oynasam dedim. Dark corners of earth guzeldi ama cok eski kacar simdi. 

Bi de oyunu acinca conan fotolari cikinca noluyor lan oldum arkasindan funcom yazdi. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...